Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem érdeklem a lányokat?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos, 19 éves srác vagyok. Sokan mondják, hogy helyes vagyok, teljesen átlagos (bár mondhatni vékony) testalkattal rendelkezem, tanulok, közben dolgozom, barátságos de ugyanakkor értelmes srácnak tartom magam, plusz még a humorom sem rossz, viszont valamiért mégsem érdeklem a lányokat. Vannak lány barátaim, volt már párkapcsolatom, viszont az utóbbi időben nagyon elkerülnek a lányok, és nem tudom, hogy mi lehet az oka.


Szerintetek? Leginkább lányok válaszát várom, + kort. :D


2017. nov. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Biztos elterjedt, hogy kicsik a méreteid, vannak gonosz emberek.

Nálunk egy srácról kiderült, hogy neki csak 15...azóta szóba se állnak vele, de én szeretem és nem ezt nézem, de sok más ribi igen.

Nem lehet valaki aki rosszat akar neked?


19l

2017. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi, már nem abban a városban élek, ahol az exeim vannak. :) meg a méreteim sem kicsik :D
2017. nov. 22. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Van aki nem tehet róla, de ő a "csak barát típus" jófiú. Van egy ilyen fiúbarátom, szintén 19, és helyes, rendes, de ugyanígy járt. 17/l
2017. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok lány csak a "nagyon kigyúrt" palikra bukik, legalább is az osztálytársaimra ez igaz. "A belső nem lényeg de kockahasa legyen" :D

Ne aggódj biztos találsz majd olyan lányt aki nem csak a külsőségeket nézi.

17/L

2017. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is pont így van, csak én lány vagyok. Biztos találsz majd valakit:) 17/l
2017. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De sok 17/L van errefele :D mindenkinek ment a zöld kéz amúgy :)
2017. nov. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!