Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnatok segiteni nekem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segiteni nekem? Ilyen helyzetben meg nem voltam.

Figyelt kérdés
A tortenet: eloszor is ne higgyetek pedofilnak, de tetszik, mert egy evvel kissebb fiu:d. Tehat, velem ilyen meg bem fordult elo, en vagyok az aki tipikus ellenzem, hogy kissebb fiuval legyen a lany, de valamiért nagyon bejon.. es a noi megerzeseim azt sugalljak, hogy en is neki. Szoval akinek mar volt hasonlo tapasztalata, vagy csak szimplan jo otletet tud mondani legyszi mondjon par tippet, hogy hogyan tudnam eliditani az ismerkedest. Mivel egy suliban vagyunk ez nem nehez, de azert megis csak. Nincs egyetlenegy kozos ismerosunk se es fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjek egy 16eves intellignesnek kinezo fiuval beszelgetni

2017. nov. 23. 00:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Fuu bakker, most latom mit irtam:Dd szóval ne higgyetek pedofilnak de mert tetszik egy egy evvel kissebb fiu
2017. nov. 23. 00:08
 2/8 A kérdező kommentje:
De nelkul
2017. nov. 23. 00:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! 17 vagyok és 14(!) éves fiúval is el tudnám magam képzelni. Nem bárkivel, hanem egy bizonyos barátommal, aki tud is erről, sőt benne is lenne, ha a távolság nem akadályozna. Egyébként semmi gond azzal szerintem, ha egy év van köztetek, ez bármelyik oldalról normális.


Biztosan vannak sulis programok nálatok is, aholvegyülnek az osztályok. Egy ilyen például jó alkalom és a téma is adott. A hétköznapokra sajnos nincs ötletem, olyanom még sosem volt, hogy így kezdeményezzek.

2017. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedéssel nem egyfelöl jártok?
2017. nov. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 voltam, amikor összejöttem a volt barátnőmmel, aki 17 volt akkor, soha semmilyen probléma nem volt, két év után szakítottunk közös megegyezés alapján.

Mi például a diákszövetségben ismerkedtünk meg. Nem jár semmilyen szakkörre, iskolán kívüli tevékenységekre? Oda csatlakozhatnál s adott egy ismerkedési lehetőség.

2017. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy pedofil :D Egy év az semmi!

Mikor szoktad látni? Szünetben? Egyedül van vagy társaságban?

Ha egyedül, akkor csak lépj oda hozzá, köszönj, és utána már jön magától :)

2017. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat igen ez a baj h nem jar sehova.. szünetben szoktam latni meg menzan de mindig ott vannak a haverjai akikrol leli h 5evesek es ha oda mennek hozza meg a fiu szivna miattam
2017. nov. 24. 00:36
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, én 15 vagyok és lány, nekem is megtetszett egy kilencedikes srac amikor tizedikes vagyok,mondjuk mivel ő évvesztes én meg nem ezért egyidősek vagyunk...mindegy...a lényeg az h lehetséges, én is most két sráccal is jóba vagyok így, az egyikkel szemezgettem aztán ráírtam fb-n és jól elvoltunk(majdnem össze is jöttünk, csak van egy másik lány szval baratzona xd), am mindketten most jottek a suliba es a masikat meg elhivtam ilyen sulis eseményre, aztán chateltünk és már élőben is beszélgetünk szval ja...nekem ezek voltak, am lehetséges, sok sikert ;)
2017. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!