Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ha egy társkereső oldalon ráírok egy vagy több lányra aki tetszik nekem hogy "szia lenne kedved ismerkedni/beszélgetni " és nem irnak vissza ott velem van a baj vagy velük? ")

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel mert nem értem hogy miért nem tudnak legalább valamit visszairni akkor tudnám hogy nem érdeklem és kész

2017. nov. 24. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn ne sokat várj ott inkább a lányok vannak előnyben, azon belül is inkább azoknak akik szépek.

Szerintem ha normális kapcsolatot szeretnél akkor ne társkeresőn keress kapcsolatot:)

L

2017. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz de egyenlőre a társkereső az egyik opció mert nincs akkora ismeretségi köröm hogy onnan tudjak ismerkedni a buliban való ismerkedést meg ügye hagyjuk:)csak azt nem értem hogyha nem vagyok Velük bunkó legalább egy választ miért nem kapok:(
2017. nov. 24. 16:09
 3/18 anonim válasza:
Szerintem nem kell keresni a lúdast, sem veled, sem velük nincs baj. Attól, hogy nem írnak vissza, nem föltétlenül ítélnek el, neked sem szükséges kritizálnod őket emiatt.
2017. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
szerintem ismerkedj inkább facebookon
2017. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kerdezo hany eves vagy?:)
2017. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

20+ csak ennyit mondok :).

Csak azt nem értem ha nem néznek le akkor miért nem írnak vissza nem tartom magamat rondának szerintem ennyit megérdemelnék.

A facebookot probáltam lehet hogy én voltam rossz csoportban de AZ nem jött be!

2017. nov. 26. 08:47
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja és tudom hogy nem a tini kapcsolatokhoz kellett volna írni a kérdést de most már mind1
2017. nov. 26. 08:49
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mind ezt csinálja és majdnem mindenkivel.

Igen, velem is 95%-ban..

32/F

2017. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem értem ez miért jó nekik na mind1 legalább tudom hogy nem csak nálam van ez
2017. nov. 26. 16:49
 10/18 anonim válasza:
40%
Én is csak nagy ritkán szoktam visszaírni valakinek mondjuk nem társkeresőn hanem Facebookon és vagy azért nem irok mert nem érdekel a srác és nem akarom megbántani vagy mert pont rossz passzban vagyok és nincs kedvem beszélgetni
2017. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!