Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy gólya csapatba voltam a gólyatáborbaA tábor után bekövettük egymást instagrammon.Lajkoljuk egymás képeit ha össze futunk az egyetemen akkor köszönünk egymásnak és váltunk pár szót.A gólyatáborba is nagyon bejött és ott is beszélgettünk.Kinézetre pont hogy az esetem.Nem tudom hogy mit csináljak.Kezdeményezzek vagy inkább hagyjam?
2017. dec. 3. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz mindenféleképpen. :)
2017. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy ad e jeleket arra, hogy te is bejössz neki! Ha ad, akkor kezdeményezz, ha nem, akkor hagyd.
2017. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!