Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tetszik egy fiúban nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik egy fiúban nektek lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy 15 éves fiú vagyok és nem vagyok valami szép srác összesen 2 barátnőm volt és mindakettő szép lány volt de amikor ráirok egy lányra az vagy nem ír vissza vagy azt írja hogy hagyjam

Miért nem irtok vissza mi tetszik nektek egy fiuban?


2017. dec. 8. 19:38
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia, nekem mindig a belső jön be meg az, hogy legyen kedves és aranyos :)) nekem pl a szemüveges fiúk is bejönnek:D:)
2017. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Az epevezeték.
2017. dec. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szeme, az arca, a mosolya, a testalkata, a belső tulajdonságok h nem ilyen nagymenő hanem legyen kedves, legyen humora, ne legyen olyan komoly, de ne is ez a favicces...én ezeket nézem
2017. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja am utcsó 15 L vagyok
2017. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én jobban szeretem, ha személyesen próbál meg elkezdeni beszélgetni egy fiú, nem pedig valamelyik szociális oldalon.

Amit először megnézek, az az arca, a mosolya és a szeme. Nekem fontos a testalkata is, klisé-nem klisé, tetszik ha egy fiú ad magára és edz - nem az, amikor már az erei is dagadnak, hanem értelmes mértékig.

Belsőre, mivel nekem kicsit offenzív és szarkasztikus a humorom, így tetszik ha az ércelődésemre tud reagálni, nem pedig megsértődik. Az intelligencia is fontos, lehessen vele beszélgetni a "világ dolgairól", ne merüljön ki neki a valóságshow-knál és a focinál a téma...

lehet magas "elvárások" , de ez van :)

18/l

2017. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 15/L vagyok és nekem eddig nem volt senkim. Szóval te még a jó kategóriába tartozol...
2017. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!