Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit javasolnátok, mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dhgxunvd kérdése:

Mit javasolnátok, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok(1 hónap múlva 18),szeretnék egy olyan lányal megismerkedni aki ugyan csak társat keres. Mondhatjátok teljes joggal az életet, de egyáltalán nem vagyok elég magabiztos és jó ebben, szóval az a kérdés, hogy várjak-e 18 éves koromig és majd Tinderen próbáljam meg, vagy egyéb módszer esetleg. (ha valaki több részletet akar rólam ehhez, az írjon privibe) Válaszokat előre is köszi^^.

2017. dec. 13. 22:50
 1/5 A kérdező kommentje:
lánnyal*
2017. dec. 13. 22:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az utcán szólíts le egy lányt, azzal több sikered lehet.
2017. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ha nagyon muszáj akkor használd csak a Tindert, de tényleg jobb élőben megismerkedni valakivel mert akkor nem mesélhetnek be hamis dolgokat magukról.

Ha mész továbbtanulni, biztos lesz egy lány aki majd tetszeni fog neked, úgyhogy ne add fel a keresést, mindenkinek van valaki valahol. Biztos vagyok benne hogy meg fogod találni "a lányt", de ne vidd el az első lányt akit látsz, mert ha tovább keresel meg is találhatod a tökéletes lányt magadnak. Van rengeteg lány aki ugyan így van, mint te.

Ne add fel :)

2017. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minek tinder? itt a gyakorikérdések! :D
2017. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt asszem nem annyira támogatott az ismerkedés, de adom xd
2017. dec. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!