Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek ráírni egy lányra, miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskebéka111 kérdése:

Félek ráírni egy lányra, miért?

Figyelt kérdés

Van egy pár lány, aki tetszik, de nem merek rá írni egyikre sem.

Szerintem ez a "Szia, hogy vagy? " szöveg nagyon régimódi, illetve a nyálas, nagyon rányomulós szövegek sem jönnek be, és szerintem a lányoknak sem.

Attól is félek, hogy egyszer beszélgetés közben elfogy a téma és lesz egy kínos csend, illetve elhívni valahová sem merem, hiszen még ráírni sem merek.

Nem tudom megmagyarázni hogy mitől félek, hiszen ők is csak emberek. De nem tudom megmondani, hogy most annak akit kiszemeltem, annak van-e kapcsolata, vagy nincs.

Van olyan akit egyáltalán nem is ismerek, csak látásból, illetve tudom hogy hogyan hívják.

Fura látni, amikor tőlem sokkal fiatalabbaknak már barátnőjük van, és én meg egyedül vagyok.


Valakinek van hasonló félelme? Illetve valaki tudna mondani valami jó "dumát" hogy hogyan írjak rá?

Vagy kell ettől félni egylátalán? Mi van ha elutasít?



2017. dec. 14. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem még örülne is hogy ráírtál, mond h szia xy vagyok és láttalak gh helyen és szeretnélek megismerni, csak lazán beszélgessetek, ismerd meg, ha már belemerültök kérdezz hobbikról, kedvenc dolgokról, családról, állatokról...stb 15L
2017. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányok örülnek neki ha rájuk ír egy fiú és nem fordítva :P Igazán nincs mitől tartanod, csak bátran, tedd meg az első lépést :)
2017. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, ráveszem magam! :)

Köszi a biztatást!

2017. dec. 14. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!