Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hiányozhat ennyire, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hiányozhat ennyire, ha nem is ismerem igazán?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb fél éve találkoztam, egyből megtetszett, de akkor épp elfoglalt volt, nem tudtunk beszélni. Azóta még párszor találkoztam vele, de nem sokat beszéltünk. Chaten is írtam neki, válaszolt is rendesen, viszont ő nem érdeklődött irántam, tehát nagy valószínűséggel nem kölcsönös a vonzalom. Ezzel nem is lenne gond, kiheverném, ért már csalódás. Viszont hónapok óta nem láttam, mégse tudom elfelejteni, úgy érzem, hogy hiányzik, ha elfojtom az érzéseimet, később sokkal erősebben jönnek vissza. Próbáltam keresni mást, de egyszerűen nem megy, mindenkit hozzá hasonlítok. Ebben a helyzetben mit tehetnék?

16/L



2017. dec. 18. 19:44
 1/2 anonim válasza:
Hasonló helyzetben volt egy barátnőm ebben az úgymond 'plátói' szerelemben .Ő 18 volt flörtölt vele szemeztek egyre tobb helyre ment ahol ő is volt stb. Te is csináld ezt legalább barátok lennétek az sem rossz.. később talán barátok extrákkal
2017. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1: Ez a legnagyobb f..szság, amit csak tanácsolni lehet.
2017. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!