Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba de nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomba beleszerettem, de neki már van barátnője.Én nagyon sikertelen vagyok a fiúknál mert dagadt vagyok (és nem, tényleg nem vagyok vékony lány aki azt mondja hogy dagadt.)

Eddig nem sikerült egy kapcsolat sem az elmúlt években.Nagyon sok plátói szerelmem volt és már tényleg elegem van ebből.

Beleszerettem a legjobb barátomba és őt sem kaphatom így most meg mivel barátnője van.Nekem vannak romantikus vágyaim a fiú iránt, de nem tehetem meg mert barátnője van.Nem tudom mit csináljak, már nagyon régen értem valakihez hozza és az is nagyon rég történt ilyen belem hogy ilyen erős érzéseket tápláltam volna valaki felé.

Én nagyon szeretném ha végre sikerülne egy kapcsolat és tudom hogy barátnője van, nem akarom elvenni tőle, de már nagyon hosszú ideje szemvedek azzal hogy találjak olyas valakit akibe tényleg beletudok szeretni és viszonozva is legyen.

Fogalmam sincs mit csináljak, segítségetekre van most szükségem.



2017. dec. 18. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt a részét értem, kedves kérdező, hogy szeretnél olyat, aki viszontszeret téged. Az érzéseidet nem szeretném megbántani, de nem ez az a fiú, aki viszontszeret téged. Tekintettel arra, hogy mással van.

Továbbá, szét akarsz szakítani egy párkapcsolatot, ami működik, azért, hogy...? A srác nem téged szeret, de ha megpróbálod szétszedni a kapcsolatukat, kedvelni sem fog többé.

Ne hidd, hogy nem fogsz tudni mást szeretni, vagy h mást nem fogsz ennyire szeretni. Fogsz. Mást,olyat, aki viszontszeret. De meg kell találni. Ahhoz meg keresni kell. Ahhoz meg először magaddal kell rendbe jönnöd, elfogadni magad, és szeretni magad. Az önértékelési zavarok megbontják a lelked egyensúlyát.

2017. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!