Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok fiúnak tetszem de, aki nekem tetszik annak én sosem? (Kifejtve)

Figyelt kérdés

Naponta jelölnek be, írnak rám, szólítanak le. Mindig az olyanok, akik ilyen tipikus nőcsábászok, akikért minden naiv lány odavan...na ez engem valahogy nem vonz. Nekem az olyan srácok tetszenek akik nem követik a divatot, különlegesek,művészlelkűek, udvariasak, akik nem lövik már le az elején a poént h “Hé tetszel, járunk?”. Ez nagyon kiakaszt. Ha meg csodák csodájára látok egy ilyen srácot...na igen, az meg rám se hederít. Hiába mosolygok rá, vagy néha rászánom magam h mondjuk megkérdezem mennyi az idő (:DD)...szóval na, megadom a kezdő löketet. De semmi. Érzem h nem tetszem neki. Közben meg utasíthatom vissza a fuckboyokat azért az egyért. Most jöhetnétek azzal h lehet azért mert egy üres fejű cicababa vagyok. Én is azzal jönnék. De nem vagyok az egyáltalán. Sőt. Nem sminkelem magam, visszafogottan öltözködöm,(mégis “szépnek” tartanak)szeretek segíteni másokon, legtöbbször inkább olvasok mint h a közösségi hálókat nézzem. Szerintetek min kéne változtatnom? Negatív kritikákat is nyugodtan írhattok.:)

16/L



2017. dec. 28. 07:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanez xD
2017. dec. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy annyira jo hogy egy 8-9-10 es pasinak be gyere. A 6-7 esek esete vagy ez van ! Fogadd el.
2017. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 Akkor nem vagyok egyedül.:)

#2 Köszi h válaszoltál, de nem igazán értek veled egyet. Nem tartom magam felszínesnek, nem is a külsőre akartam kitérni inkább. Eleve nem is értem ezt a pontozás dolgot...

(Akik meg rámírtak privátban, köszönöm, de én csak tanácsért jöttem ide.:) )

2017. dec. 28. 09:28
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
Tehát maga a viselkedés az amire gondoltál a fiu személyisége. Ha tipikusan azoknak a bnkó 1 menetre kellenél fiuknak jössz be akkor ott valami van. Erotikus nézés ki rív öltözet érthettem erre hogy cica nadrág , szoknya. Az ilyenre gerjednek nem tudsz mit csinálni. Amugy meg nem minden bunkónak és hülyének tünő fiu az, néha a látszat csal .
2017. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne változtass semmin!

Én is hány éven át éreztem ezt, hogy azoknak jövök be csak, akik nekem nem tetszenek. Sőt, volt példa arra is, hogy olyanoknak is tetszettem, akik nekem is bejöttek, de mégse csináltak semmit (én meg nem fogok fiúk után futni).

Akartam is változtatni, csak hihetetlenül lusta ember vagyok, és igazából nem motivált semmi a tényleges változtatásra, szóval maradtam így.

Ami nagyon jó ötlet volt, mert egyik koncerten találkoztam azzal a sráccal, aki szépnek látott úgy, ahogy vagyok, és én is őt. Azóta is együtt tengetjük a hétköznapjainkat

2017. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
55%
Azért mert amit akarsz, azt megkapod de mire megkapnád már mást akarsz. Vicces.
2017. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha azt kéred mit nem kaphatsz, azt kapod, mit nem kértél.
2017. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Semmin ne változtass! Én lányokkal vagyok úgy, mi a mai "divat"? Egyre kihívóbb ruhák, kinek hány kg sminket bír el az arca, a fiúk mennyire kopaszok oldalt és felül mennyi hajuk van, stb. Én inkább vagyok maradi, nekem egy lány ne öltözzön úgy hogy mindene kint van, ne használjon sok sminket, legyen változatos a szókincse, legyen kedves és hűséges. Fiatalok kész, én is az vagyok, szerencsére vannak még ilyen felfogású fiatalok ahogy olvasgatom a dolgokat mindenfele és ahogy észreveszem. Semmin ne változtass, hidd el ez tökéletes! Előbb-utóbb lesz olyan fiú aki tetszik neked és te is neki, ne játszd meg magad senki kedvéért!

16/F

2017. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, nem azért tetszik egy srác mert nem kaphatom meg. Máskor is feltettem már itt egy hasonló kérdést, akkor is azt írták a legtöbben, h nem kell változtatnom semmin. Felnőttek azt h túl érett vagyok a korosztályomhoz képest úgyhogy várjak. Most nézhettek hülyének nyugodtan, de nálam ez a lehető legrosszabb válasz.:D. Várni. Hmm. Könnyű azt mondani.:)) De nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, a hideget, meleget egyaránt, nyugodtan írhattok ha gondoljátok, akár privátban is ha nem ismerkedés szempontjából.:D
2017. dec. 28. 17:06
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Könnyű mondani, hogy nem akarsz várni, de ha végig gondolod célszerűbb. Lehet nem kell sokat várni, de össze jösz valakivel akivel nem vagy boldog, az nem kapcsolat. Közben ott lenne a lehetőség olyanra akivel boldog lennél de te elutasítod. Itt nagyon sok minden lehet, és az a kijelentésem hogy "előbb utóbb" az nem az hogy "várj", én is ugyanúgy jöttem össze lányokkal, akikkel tudtam szinte az elején hogy nincs jövő, az ember társas lény, mindig kell magunk mellé valaki. Arra céloztam az előző hozzá szólásban, hogy ha megvan az akivel úgy vagy, ne hagyd futni azért mert mással vagy.

8#-as voltam

2017. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!