Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudok türelmesen várni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok türelmesen várni a szerelemre? Hogy tudok nem erre figyelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég buta a kérdés, de ugyan akkor nekem ez nagyon nehéz. Tudom, hogy 16 éves létemre hiányzik egy lány akivel jókat beszélgethetek, sportolhatok vele, és úgy szerethetném őt ahogy csak szeretném! És, hogy ő is szeressen. Tudom, hogy nem kéne gondolnom a szeretetre meg a szerelemre, de valamiért minden nap elszomorodom, hogy nekem nincs barátnőm.:( próbáltam már nem rá gondolni, de valahogy ha nem akkor, másnap úgy is visszacsap a hiánya:(

Sokan mondják, hogy foglaljam le magam...pl a hobbimmal...igen, ezt meg is tettem, de este mindig a párnámat ölelgetem, mert hiányzik a szeretet is:(

Mit tudnék tenni, hogy egyszer sikerülhessen?

És ha nem gondolok rá, akkor attól félek, hogy a szerelem azért nem fog jönni, mert nem tettem érte semmit, csak elvoltam a magam világában :/

Mit tehetek, hogy elhiggyem, hogy hagynom kell és majd jön amikor.?


Előre is köszönöm a tanácsokat, válaszokat!



2018. jan. 1. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele, 16 évesen én is a tankönyveket bambultam, de ha nem bírod ki, akkor az osztályban próbálj valakivel össze jönni. F/23
2018. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne görcsölj rá. Ha azzal a gondolattal jársz az utcán, és csinálod a dolgaid hogy te bizony szeretnél egy barátnőt, akkor az semmi jóval nem kecsegtet.

Félre ne érts, nem azt mondom hogy ne találkozz lányokkal, de kezeld úgy őket először mint egy barátot, és ne úgy mint egy barátnő jelöltet.

Ha így viselkedsz, és így ismerkedsz előbb utóbb beleszeretsz az egyikbe, és nem cssk azért leszel vele mert szeretnéd szeretni, hanem azért mert tényleg szereted. :)

2018. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De még mindig nemálmodom tudom, hogy ne görcsöljek rá...ja és a suliban nincsenek lányok..
2018. jan. 1. 13:10
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Kezdeményezz internetes kapcsolatot
2018. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Egy cipoben jarunk:D

En csak annyit mondok, hogy ha ragorcsolsz akkor meg nehezebb lesz. Engedd el a gondolatot egy kicsit. Vagy kezdemenyezz valakinel aki szimpi.:)

L.

2018. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez vagyok baszus mit ha én írtam volna... Csak hogy engem mindig le ráznak a lányok...
2018. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

ugyanez

15/l

2018. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ugyan ez velem is. Csak annyit tanácsolnék hogy ne az osztályból keress csajt. Ez fontos
2018. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha valamit keresel a kkor a büdös életben nem találod meg, just move with the flow, jön ha kell, ha rástresszelsz akkor azzal ha lenne is valaki akivel lehetne azt is etaszítod magadtól.
2018. jún. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#7 - Az egész iskolában nincsenek lányok, nem hogy osztályban, de amúgy tudom, hogy nem választhatok olyat.


#8 - Köszönöm, igen, rájöttem, ezért is nyugton maradtam és élem most az életem és majd ha akar akkor jön. :)

2018. jún. 12. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!