Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van bennem ilyen gátláso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem ilyen gátlásosság? Más is félős ha fiúkkal kommunikál? Így sosem nem lesz barátom? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval 17/L vagyok, és valamiért iszonyú félős fiúkkal szemben. Nem tudom miért van ez, egyébként úgy ahogy magabiztos vagyok, nincs a maxon az önbizalmam, de egész rendben vagyok, lányokkal, felnőttekkel, bárkivel nyíltan, gátlások nélkül el tudok beszélgetni, de fiúkkal egyszerűen nem megy, hozzájuk sem merek szólni. Ha ők kezdeményeznek beszélgetést, akkor leginkább... Talán kimért vagyok. Olyan fura, olyan más, sokkal félősebb, és nem kifejezetten kedves, nem is bunkó, de szerintem az jön le mindenkinek, hogy nem kellemes számomra a beszélgetés.

És itt most nem csak olyanokról van szó akik esetleg tetszenek, vagy akik 'úgy' kezdeményeznek, hanem mindenkiről. A legtöbb lánynak rengeteg fiú barátja van, teljesen felszabadultan haverkodnak ugyanúgy, ahogy a lányokkal, akik meg bejönnek nekik, azokkal simán flörtölnek, nekem miért nem megy még egy kedves laza beszélgetés sem?

Van más is így ezzel? Vagy ha sikerült leküzdeni ezt valakinek, hogyan?! El fog ez múlni? Miért vagyok ilyen, hogy változtassak? Így sosem lesz senkim? Valami tanács, tapasztalat?



2018. jan. 2. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, aztán elmúlt valahogy, de még egy kicsi most is van:)
2018. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam/vagyok:D Talán mióta együtt vagyok a barátommal, ez a dolog enyhült, hisz ő is fiúxd Szerencsémre hasonló hozzám, ő is elég félénk/visszahúzódó, így kicsit könnyebb volt az ismerkedés:)

Szerintem próbálj meg minél több fiúval beszélgetni, kezdd kicsiben. Nem kell komolyan barátkozni velük, ha nem akarsz, csak egy eszmecsere és kész. Ugyanolyan emberek mint te, ne félj:) Remélem segítettem!:)

18L

2018. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így ennyi alapján nehéz lenne bármire tippelni, hogy miért vagy ilyen gátlásos Te is.


De, ha érdekel egy hosszabb és pontosabb válasz esetleg megoldás is, szívesen segítek.


Egyébként sokan vannak így, mint Te.

2018. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiúként én is így vagyok. Erőltesd meg magad. Eleinte engem is levert a víz. Igaz most is vannak gátlásaim és nincs barátnőm, mert visszautasítanak, de legalább már szóba merek velük állni.


Azt tudom tanácsolni, hogy kezdj olyanokkal beszélgetni akiket valószínűleg soha többet nem látsz. Így nem fogod magad kínosan érezni minden nap amikor találkoztok ha balul sül el a dolog. Nekem számtalan ilyen kínos tapasztalatom van. De nagyon nem bánt mert azóta sem láttam őket, a beszélőkémnek viszont jót tettek.

2018. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
de kretének vagytok :D én spec nem félek tőlük és csomóval jóba vagyok
2018. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj
2018. jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!