Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismeretlen lányra aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskebéka111 kérdése:

Ismeretlen lányra aki tetszik hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Be kell hogy valljam, én félek is ráírni lányokra, hiszen úgy vagyok vele, hogy nincs is nála esélyem.

Illetve mennyi beszélgetés után hívjam el valahová?

Még attól is félek, hogy egyszer el fog fogyni a téma, vagy hogy ő nem fog válaszolni, vagy lekezelő lesz.

Nem tudom hogy milyen dolog történhetett régen, hogy ilyen gátlásaim vannak..

Van pár osztálytársam akik bárkire bármikor rá mernek írni, és el merik hívni randira a lányt.

Volt már ilyen hasonló valakinek? Hogyan tudta legyőzni a "félelmét"?



2018. jan. 11. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Ne félj.Írj rá elôsször ismerkedjetek majd ha jobban megismertétek egymást és úgy érzed,hogy elakarod neki mondani,hogy tetszik akkor mond el.Ne félj semmitôl!

Remélem segítettem.

13L

2018. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiú barátaim id hasonló helyzetben vannak. Nem kell félni, csak írj egy sziát és ha visszír folytathatjátok is a beszélgetést. Én egy olyan 2 hetet javaslok a találkozásra, de ez attól függ,hogy mennyire érzed alkalmasnak a találkozást. Sok sikert!:)
2018. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!