Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes ismerkedni Budapes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Sajna nagyon különc vagyok aki se bulizni se társaságban nem szeret lenni, és nem mellesleg félénk vagyok a lányokkal szemben. Tudtok jó helyet ahol lehetne ismerkedni? 18/F


Előre is köszönöm a válaszokat.


2018. jan. 11. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az interneten való ismerkedést teljesen elvetetted? Csak azért kérdezem, mert a visszahúzódó, magányos embereknek ilyen módon általában könnyebb.
2018. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tomegkozlekedes! Egyszer odajott hozzam egy fiu,meg juliusban, azota is baratok vagyunk. Mindennap varom, hogy valaki leszolitson es megismerhessem :) 17L
2018. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: Hát nem tudom, nekem úgy kimaradt meg kicsit cikinek tartanám.


2-es: Ahhoz nincs bátorságom, még ha valakinek meg kell mondani akkor is 3-4 nap mire összeszedem magam. Ha egy lány szól hozzám teljesen lefagyok és nem jut eszembe semmi, pedig alapból sokat beszélek.. De odamenni nálam felér a legnagyobb félelmeimmel.

2018. jan. 11. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
könyvtár,edzőterem, tömegközlekedés , suli, munkahely
2018. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rám nyugodtan írhatsz 17/l
2018. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!