Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondoconon (egy rendezvény)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondoconon (egy rendezvény) ti hogyan ismerkednétek?

Figyelt kérdés
Múltkorin láttam egy nagyon szimpatikus fiú és ha most is látnám, akkor hogyan ismerkedhetnék meg vele? Nem vagyok az kezdeményező típus, még soha nem mentem oda fiúhoz. mit mondjak neki?

2018. jan. 13. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha cosplayben van elsőnek megdicsérhetnéd azt... aztán elbeszélgetnétek a dolgokról, kinek mi a kedvenc animéje, stb, és ha szerencséd van megadja a facebookját.
2018. jan. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit tegyek, ha nincs cosplayben?
2018. jan. 13. 02:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak simán szólítsd le, hogy van e kedve beszélgetni.
2018. jan. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ne aggódj, van egy közös témátok biztosan: az animék.
2018. jan. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült leszólítani?
2018. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
egy barátnőm ott ismerte meg a jelenlegi barátját :D és azóta is tökéletesen megvannak. Menj oda, ha cosplayes, akkor azt dícsérd meg. Ez jó kezdés. Atán beszélgethettek conról, vagy ilyesmi. Nem lehetetlen :D ugyan úgy működik mint bárhol máshol, csak ott legalább ár van egyből közös érdeklődési kör
2018. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!