Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17/L vagyok, még sosem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/L vagyok, még sosem volt barátom. Lehet problémám későbbiekben abból hogy ezen a téren semmi tapasztalatom? Ha esetleg később sikerül összejönnöm valakivel, ezt gáznak fogja tartani?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Szia kérdező, nem fogja annak tartani, ez egy olyan dolog, ami teljesen átlagos, és a te döntésed, hogy mikor lessz barátod. 16/F Írj privátot, ott többet tudok segíteni, és írok pár dolgot, ami segíteni fog.
2018. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nem egy egoista barommal leszel nem
2018. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abszolút nem számít én is 17 vagyok és nekem sem volt eddig nagyon 1 gyerekes botlást leszámítva. Nyílván az a "menő" ha már 14 évesen egy 20 évessel jársz de ez szerintem inkább gáz.
2018. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg van a kölcsönös tisztelet, valóban kedvel, érdeklődik irántad, akkor semmiképpen sem. Aki annak tartja, azzal nem kell foglalkozni.
2018. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, 18 évesen lett először barátom, azelőtt csak csók volt max. Mivel nem vagyok hülye,és tudtam, hogy hogy kell viselkedni egy kapcsolatban (amit gondolom te is tudsz, szüleid, ismerőseid, filmek, könyvek és hasonlók példáján), semmi gond nincs. Mondjuk elcsodálkozott, hogy soha nem volt még senkim, mert abszolút nem nézhető ki belőlem, viszont egyáltalán nem érdekelte, sőt inkább megnyugodott, ahogy láttam rajta :D. Pedig ránézésre a barátom egy egoista baromnak tűnik, ahogy a 2. említette, de normális egoista barom :Ddddd
2018. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
20 éves vagyok, nem volt még barátom de úgy érzem ez nem baj. Tiniként még nagyon sok dolgot el tud rontani az ember párkapcsolatok terén és fiatal felnőttként sokkal jobban tudod majd kezelni az előtted álló akadályokat (mint pl veszekedés, védekezés stb)
2021. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!