Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme tovább foglalkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tovább foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Nos van egy fiú, akivel osztálytársak vagyunk. Ő 18 én 17. Már közel féléve szemezünk és szoktam látni, hogy néz. Nagyon sokszor elkapja a fejét, amikor oda nézek. Kétszer beszéltünk össz vissz személyesen. És akkor is csak családról meg iskoláról stb...

Egyszer ráírtam arra nem válaszolt. De most nemrég együtt mentünk töri versenyre és ott sokat beszéltünk, de csak így hülyéskedtünk. Aznap este ráírtam, mert kellett nekem egy kis segtség tőle. MOndta, hogy persze nagyon szivesen segít és majd ír ha megtudott valamit. Nos se másnap se azutáni nap nem írt. Iskolában is,amikor Hétfőn találkoztunk nem mondott semmit oda se jött. Aznap lányokkal egyik helyes 12.es fiúról beszéltünk szünetben és megkérdezték az én véleményemet és hát azt mondtam, hogy igen nem rossz(a srác, aki tetszik mögöttem ül tehát valószínűleg hallotta). Attól félek, hogy nem eshetett neki jól. Hétfőn még egyszer ráírtam, hogy sikerült e megtudnia valamit és mondta,hogy sajnos nem és lezárta egy bocsesszal a dolgot.

Azt mondják nagyon sokan, hogy biztosan tetszek neki, mert néz és mert felajánlotta azt ha szeretném akkor segít. De most meg ugye nagyjából nem történik semmmi.

Néha úgy érzem tényleg tetszek neki, de néha meg azt, hogy neki fontosabba kockulás mint a lányok.Nyíltan meg megkérdezni nem merem.

A segítségeteket előre is köszönöm:) Bocsánat a hosszú szövegért.



2018. jan. 16. 17:48
 1/2 kamilla19 ***** válasza:
Nem hiszem hogy tetszenél neki :/ ha így lenne nem írná azt hogy majd segít és aztán annyit se ír hogy nem tudott meg semmit ha nem még neked kell írni, egyrészt a fiúk bambák és kiszámíthatóak csak néz előre és a lány azt hiszi már be is jön neki. Szerintem ez csak egy tuskó és biztos hogy csak szórakozik veled de semmi komolyat nem akar. Hagyd elmenni kitudja milyen sokkal jobb jöhet ki belőle ;)
2018. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg lehet hogy tetszel neki csak valami visszatartja/nem akar semmit.

Személyes példa: tavalyi tanévben volt egy eggyel felettem járó srác akit észrevettem hogy sokat néz, sokszor mintha zavarban lenne néha talán szemeztünk is stb.

Nem állítom 100%-ra hogy tetszettem neki de azt az ember észreveszi 8ha nem teljesen vak) hogy valaki sokat bámulja és máshogy néz rá mint másokra.

A lényeg hogy óvatosan bepróbálkoztam nála messengeren (tanulással kapcsolatos segítséget kértem és személyesen nem mertem odamenni) és tök kedves volt de lerázós.

majd ugyanezt még egyszer.

De utána is ugyanúgy viselkedett. És sokan mondták hogy szerintük tetszem neki. Aztán elkezdtem gondolkodni hogy vagy elrontottam valamit a viselkedésemmel vagy csak külsőre tetszettem neki esetleg tényleg annyira lefoglalta a tanulás (így hogy most én vagyok 12.-es meg is értem hogy lehet hogy nem mert volna bármi komolyabbat bevállalni , nekem se lenne időm párkapcsolatra), x.

Számtalan oka lehet hogy amúgy nem is biztos hogy veled van a baj vagy azzal hogy ne tetszenél neki. csak erre nem igazán lehet rájönni:/

2018. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!