Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen fiúk jönnek be legjobba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúk jönnek be legjobban csajok/lányok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:
17/F
2018. jan. 16. 21:02
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a külső meg a belső is fontos. Legfőképpen az a lényeg hogy ne ilyen páwa legyen hanem kedves.


Külső:

- Nálam legyen magasabb (166,5cm vagyok)

-Vékony vagy átlagos testalkatú

-A haja az mindegy de legjobban a barna vagy sötét szőke haj tetszik

-A szemszíne is mindegy

Belső:

-Kedves

-Hűséges

-Őszinte

-Tudjon viccelődni de komolyan is lehessen vele beszélgetni.


Ez nem azt jelenti hogy másmilyen fiúk nem tetszenek.

15/l

2018. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Legyen intelligens, nyitott, jó humorú, magabiztos és művelt. Ja meg figyelmes, bár ez a lista már így is egész hosszú, nem akarom még jobban megtoldani. Külsőre nekem csak annyi az elvárásom, hogy vonzódjak hozzá, konkrétabbat nem tudok mondani.

17/l

2018. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Röcsögei Péter ***** válasza:
54%
Mindenfélét mondanak, aztán valóságban meg szeretik, ha néha-néha verik őket. Fene se érti a lányokat. Én nem tudnám megtenni azzal, akit szeretek.
2018. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen nalam 2-5 evvel idosebb, magasabb min. 10 cmvel, lakjon kozel hozzam,tetszen nekem, legalabb annyira legyen eros h elbirjon engem, legyen macis a testalkata, de azer ne kover, kedves, huseges, vicces, oszinte, viseljen el engem, fogadjon el ugy ahogy vagyok, legyen aranyos,bujos, szeressen olelgetni, puszilgatni, ne legyen perverzebb nalam,szeressen
2018. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Külsőre(persze ez csak az ideal de ugyse a külső a lényeg) :

Magasabb mint 167cm

Olyan haj amiben jól lehet turkálni xd

A testalkata mindegy de azért ne kövér legyen

Ne cigizzen


Belső:

Megértő, kedves, humoros, lehetőleg vallásos, ne igyon alkoholt, mindenben számíthatok rá, lehet vele romantikazni is de egy Forza5-ben is benne lenne

2018. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!