Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért nem értékelik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem értékelik az ilyesmit?

Figyelt kérdés
Nekem az eddigi tapasztalataim alapján az jött le, hogy nekik semmi nem felel meg. Interneten ha ráírok néhányra, akkor nagy eséllyel elküldenek, anyáznak, s így tovább. Ha valakinek bókolok (tudom, hogy a fiú ,,dolga''), akkor még csak meg sem köszönik, hanem kiröhögnek, vagy letiltanak. Ha 20, ha 30, ha 40 éves korosztályról van szó, mind hálátlan és nagyképű. Tisztelet a kivételnek! Élőben ugyanez... Volt, hogy adtam az osztálytársamnak csokit (tudta, hogy bejön nekem), kidobta a kukába... Sosem a nagymenőkre buktam, mindig a szerény embereket kerestem, de a mai világban sajna nem látni normális pasit, pedig egy legenda szerint léteznek. Miért van ennyire elkorcsulva ez a mai társadalom? 16L
2018. jan. 19. 02:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor te nagyon nagyon bunkókat fogtál ki
2018. jan. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Én is utálom ezeket a fajta fiúkat, akik férfinak nem mondható. Egy fiú a külsőd nézi és csak dugni akar aztán otthagy. A férfinak nem kell más, csak szeretet és boldogság. A generációról meg annyit, hogy kapják be ezek a f@sszopók. Mit nem adnék egy normális lányért.
2018. jan. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak rossz embereket fogtál ki.
2018. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eléggé mellé nyúltál az ismerkedésnél, próbáld meg az 1-2 évvel idősebbeknél, hátha éretebbek. A powa páwa homokosokat meg hanyagold, hímribаncok.
2018. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondom minden korosztály egyforma.
2018. jan. 19. 11:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Hááát azért nem éppen van ez így. Ha megnézed hogy viselkedik egy 16 éves és hogy egy 20 éves, meg mondjuk egy 30 éves, hát van különbség, nem is kicsi. Én se vagyok sokkal idősebb nálad (3 évvel), de a 16 évesektől sokkal komolyabb vagyok.
2018. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, és én egyáltalán nem vagyok bunkó, csak lehet tudatalatt az olyanokra buksz akiknek nem kellesz, de ha gondolod írj rám, van tapasztalatom a női bajokhoz
2018. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kidobni a csokit mikor bejön neked? Meg mi ez, hogy anyáznak? Ilyenről eddig nem is hallottam. Parasztok voltak akiknél ezt próbáltad. Normális fiú ezt értékelné és megköszönné. Rendes lány lehetsz az alapján amit írsz. 20F


(Bár nem értem, hogy jön hozzád a 20,30,40 es korosztály ha 16 vagy.)

2018. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát tényleg mellé nyúltál szegény.

Én nagyon örülnék nemi ha egy lány így viselkedne velem :)

19/f

2018. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HorusS ***** válasza:

Nagyon aranyos gesztusok :) bezzeg nekem ilyen lányokhoz nincs szerencsém

Szerintem csak rossz embereket találtál vagy rossz helyt keresgélsz

2018. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!