Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bi-, meleg lányok! Nektek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi-, meleg lányok! Nektek mi az ideális alkat a másik félben?

Figyelt kérdés

elsősorban tizenévesek véleménye érdekelne.

15/LL



2018. jan. 20. 21:55
 1/8 anonim válasza:
96%

Részemről a hosszú haj - átlagos test ( nem egy csontváz, de nem is egy téli aévásnak mindjárt nekilátó medve) jön be. Saját korosztályomban.

15/l

2018. jan. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ne legyen csontváz ez a lényeg! :D Nem tetszenek a sovány lányok,de azért ne legyen 100 kg se :'D Tetszenek a barna hajú ès szemű(vagy kék *-*) 170 cm körüli lányok.Nekem ez az ideálom :3 De persze màs is bejön,csak általában az ilyen kinézetűek fognak meg legelőször ^^ :D

15/L/L

2018. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Külsőre igazából mindegy, mert az összkép tetszik meg, de előny, ha valakinek zöld vagy kék szeme van.

Legyen őszinte, maximálisan, mindenben. Legyen intelligens, hűséges, megbízható, legyen humorérzéke, legyen nyitott, vidám, aranyos :)

És persze a közös érdeklődési kör is előny, én például imádnám, ha együtt járnánk koncertekre :D

16l

2018. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Trexy válasza:
73%

Nekem nincs olyan kimondottan "ideális" legelsősorban azt fogom nézni hogy az érzései igaziak-e, ha azok nem igaziak akkor a kapcsolat kuka. De egy átlagos testalkatú, vagy kicsit teltebb lányon megakad a szemem :D

16/L/L

2018. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a husis lányokért vagyok oda, illetve az ideális az lenne ha alacsonyabb is lenne nálam, szóval <175

Meg a rövid hajat is nagyon imádom😊

17/BL

2018. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átlagos/vékony
2018. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szeretem a kis ölelgetni való lányokat akik olyan 150 cm körül vannak:3 viszont szeretem a fiús lányokat is és a tomboyokat ^^ Egyebkent aztis imádom h ha nálam kisebb a lány mert akkor én vigyázhatok rá forditva meg ő rám :3

imádom a barna / kék szemű lányokat :3

szeretem az extrém stílust én is valamilyen szinten ezt képviselem:)

Testalkatra teljesen mindegy szeretem a husibb lányokat is és a vékonyabbakat is,mindkettő lehet gyönyörű ^^

De a legfontosabb hogy szeressen:3

16/ LL

2018. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 feketeaangyall válasza:

kinézetben nekem talán a haj a legfontosabb:

rövid,világos,pl világosbarna,satírozott,dús.De a legjobban az extrém hajakért vagyok oda,ott is leginkább a fehér,szürke,vagy a lilásrózsaszín,minnél rövidebb annál inkább odaleszek érte kb 1-2 cm ig.

Ne sminkeljen,az nem szeretem,őt akarom megcsókolni,nem az alapozót vagy a rúzsát.Viszont szörtelenítsen,az mondhati elvárom...meg imádom a szeplőket.

mivel én is elég alacsony vagyok,ezért kb velem egy magasság,olyan 155 körül,vékony,izmos,a fenék a másik gyengém.

Tomboy!eddig csak ő rájuk figyeltem fel,bááár...a hippi öltözet is eléggé tetszik.

Lehet hogy elég konkrét,de nembaj :D ha valaki megfog,sztem úgy is tudnám szeretni :)

a kérdezővel egykorú vagyok (nem tudom kiirni mert akkor letiltanak)

2018. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!