Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra facebookon?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy, aludj fiam, holnap menni kell a fődekre , széthányni a ganyèt !!
2018. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se "szia, mizu?" szöveggel, szerintem ez a lehető legrosszabb rajtolás. Ez az a kérdés, amire az ember nem tud túl sokat mondani, max azt, hogy "semmi, veled?". Abszolút kapcsolatromboló.

De kicsit bővebben a szituról, ismered a lányt? Tetszik? Jó lenne tudni a háttérsztorit.

2018. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
"Neked jó a segged?"
2018. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
küldesz neki valami memet ami rá emlékeztet :)
2018. jan. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Olyan nyelven, amit ő is megért.

2. Olyan szöveggel, ami benne személyed tisztességes ember látszatát kelti.

3. Olyan tárgykörben, ami írásai alapján érdekli őt.

2018. jan. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Először is, ha facebookon akarsz ráírni fontos, hogy rendelkezz facebookkal.

Ugyan nem ismerem a háttérsztorit, de ha van okostelefonod, arra le is kell tölteni a messenger alkalmazást. Aztán kikeresed az emberkét, rányomsz, és az ott felugró ablak már a chat felület lesz.

Alul a kis sávban lehet üzenetet küldeni. Nyomj rá, és a felugró virtuális billentyűzet segítségével, már írhatsz is neki.


Ha számítógéped van, akkor nem ilyen bonyolult:

Csak nyiss meg egy böngészőt, URL-nek írd be a facebook.com-ot. A fenti keresős sávban keresd meg az illetőt, kattints rá. A profilján jobb oldalon kattints az üzenetküldés gombra, és máris bejön az a chat ablak, ahol tudsz neki a billentyűzet segítségével üzenetet küldeni.


Örülök, hogy segíthettem!

2018. jan. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legyél közvetlen de ne legyél nyomulós ;D
2018. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Mi a baj a válaszommal? (#6)

Nem tért ki a fő problémájára, csak hogy hogyan írjon rá. Szerintem arra válaszoltam, amit kérdezett...

2018. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!