Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17-19 éves lányok! Ha ti fent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves lányok! Ha ti fent vagytok instagramon és van jónéhány követőtök (~600) az zavarna ha egy olyan fiú szeretne veletek járni, aki nincs fent instán, de egyébként jól néz ki és normális?

Figyelt kérdés

Vagy mennyire van nagy befolyása az instának a párválasztásra?

18/f



2018. jan. 26. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan csak olyannal vagyok hajlando randizni, akinek van fbn meg instan minden kepen 500-1000 lajk, a bankszamlajan tobb milliard forint, es cabrioja. Nojj mar fel!!!!!
2018. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező, te is az elbaszott generációkhoz tartozol?
2018. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Jesszus, ember! Ez komoly kérdés? (Ne érts félre, nem bántásból mondom) Speciel én pont leszarom, h a fiúmnak hány követője van vagy hogy milyen népszerű.Épp ezért van úgy elbaszva a társadalom, mert mindenkinek ez a szempont a fontos.

És szerintem ha csak ezért nem akar járni veled akkor egy hülye liba (már bocs)

2018. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az álláshirdetésekben is már nem az önéletrajzot kérik hanem linket az instához meg a fácse profilhoz... Változik a világ, csak mi vénemberek (40) nem tudunk lépést tartani... :D
2018. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ért, hogy ez a kettő, hogy függ össze
2018. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fent vagyok instán és van jó néhány követőm ahogy írtad is, de semmi köze nem lenne az instának ahhoz ha egy olyan fiú tetszene aki helyes de nincs instája 17/l
2018. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kornyezetemben a fiuknak olyan instaja van, hogy inkabb ne is lenne...
2018. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!