Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit reagálnátok, ha egy ismeretlen srác bejelölne? Szerintetek érdemes megpróbálnom? 16/F

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy facebook-on próbálok ismerkedni, hogy ha találok egy szimpatikus lányt, akkor őt bejelölöm.de megfordult a fejemben, hogy minek kellene neki vissza jelölnie. De nem tudom, hogy mennyire lesz nekik rossz, mert semmi rosszat nem szeretnék tenni, csak szeretnék beszélgetni lányokkal és ismerkedni.. A csoportokkal az a baj, hogy az én korosztályomban nincsenek nagyon, ha vannak nem Budapestiek, ha az is van, akkor nem szimpiek.. Még véletlenül se gondoljátok, hogy külső alapján értékelek valakit, de számomra fontos, hogy ami korlátot tetem annak megfeleljen a lány, mert eleget csalódtam amiatt mert beleszerettem a belsejébe és a végén megutáltam, mert rájöttem fél év múlva, hogy nem szeretem az arcát valójában. :/ Szóval szerintetek, mi a véleményetek a facebook-os ismerkedésről? szerintetek mit írhatnék a lányra, ha visszajelöl...Nem mondhatom meg őszintén, hogy ismerkedni szeretnék, mert nem örülne senki szerintem egy ilyen válasznak.:/


Bocsánat, hogy ilyen bonyolultan írtam, és köszönöm a válaszokat előre is. :) 16/F



2018. jan. 30. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, viszon figyelj hogy olyan lányt keress aki a közeledben lakik. Kapsz majd hideget , meleget de tanulsz belölle.

Én viszont azt ajánlom hogy megismersz egy uj csajt láttad párszor, ugy könnyebb és jobb is ismerkedni...

2018. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán szeretem, ha valaki ismeretlen bejelöl, mert ki tudja ki az. Ha rám ír és elmondja, hogy ismerkedni szeretne, mert szimparikus vagyok neki, az oké. Viszont, ha én összeismerkedek valakivel pl facebookon, akkor élőben valahogy nem vagyok annyira nyílt, mintha legelőször élőben beszéltünk volna, nem neten. De megpróbálhatod, ha ráírsz, hogy kedvesnek, szimpinek tűnik, meg szeretnéd ismerni az oké szerintem.:)
2018. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A próbálkozást mindenképp megérheti, elvégre nem veszíthetsz semmit. De mondjuk ne számíts túl nagy sikerességi rátára se, sokaknak az lenne a reakciója, hogy "mit akar ez itt tőlem" vagy hasonló, mások ha el is kezdenének írni lemorzsolódnának stb. és lehet hogy 100 ból ha 1-el összejön a dolog, vagy még annyi sem.
2018. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Arra figyelj majd hogy ha oda jutsz akkor eloben ne akadj el

Meg ne legyel fbn nagy ember elobe meg egy visszahuzodo mert az a kulonbseg lehangolo tjd lenni. Csak tanacs :)(18f)

2018. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!