Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetk írjak rá?

Figyelt kérdés
van egy srác, akivel többször már találkoztam, de nem igazán beszéltünk, viszont nekem nagyon megdobogtatta a szívemet, és szeretném jobban megismerni. sajnos a találkozás most nem megoldható, ezért gondoltam, hogy ráírok... csak nem tudom hogyan kezdhetném.. meg mikor másodszor találkoztunk először fel sem ismert.. nemtudom, hogy most hogyan fogadná a közeledésemet. szerintetek?

2018. febr. 1. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod ha nem irsz ra. Egyebkent szerintem a fiuk kevesedszer nem irnak vissza mint a lanyok.

De igy este 10-kor lehet hogy rosszul fogadna xd

2018. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tökmindegy hogy kezded el leírod hogy szia.Engem totálisan nem érdekelne hogy hogyan ír rám egy lány nekem vagy tetszik vagy nem.Egy csomó fiú ha tetszik neki egy lány akkor nem néz rá ha szembe jön leveti a szemét lehet hogy ez a fiú is ilyen.

Szerintem írj neki nyugodtan.

2018. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jozsef2006 válasza:
Írj rá hátha viszonozza.
2020. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!