Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek, más is tapaszta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek, más is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés

Tapasztalom ezt a "jelenséget" hogy egyszerűen annyira buták a mostani velem egy korosztályba tartozó (18 vagyok) lányok hogy az már tényleg szinte fájdalom, persze a külső az többnyire az átlagnál is 10/7 minimum, de a belső, na az abszolút nulla. Tényleg olyan ez mint egy Porsche kaszni, Lada motorral.


De itt nem arról beszélek hogy, kétszínűek meg ilyesmi mert hát az ugye kb alap, hanem tényleg szó szerint buták. Itt egy példa csak hogy mindenki értse mire gondolok:


Én: Na és mivel töltöd a szabadidőd?


Lány: Hát nem tudom.


Én: Nem tudod mit szoktál csinálni?


Lány: Hát max telefonozok.


És akkor szerintem ebből ennyi elég is volt...

Ez most komoly? És tényleg szinte mindenki akivel ismerkedni szerettem volna ilyen volt, semmi nem érdekli őket, nincsen bennük élet vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg ezt...


Más is találkozott már ezzel a "jelenséggel"? Azok akik nem ilyenek hol bujkálnak?



2018. febr. 11. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nehézz lesz normális csakt találni. Nézz meg egy születésnapi bulit. Mindegyik ül fotelben-székben és nyomkodja a telefont. Ilyen világ lett, nincd semmi érdeklődés. És sajna sok csonthülye. Ráadásul.
2018. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az extra buta fajta😂 tudom, sírni kéne ezen, de én már csak jót röhögök rajtuk. Borzalmas... Vannak normális lányok, csak lehet hogy azokat tényleg nem az interneten kell keresni.:D A telefonja az egyetlen dolog amiért érdemes élni. Na meg a pia, és a buli. Általában ezek a párosítások fordulnak elő... Biztosan sikerül egyszer normálisat találni.. Milyen az a lány, akit ideálisnak gondolnál magad mellé?


16/l

2018. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én átérzem. Mikor egy beszélgetést sem lehet velük folytatni, mert annyiban kimerül, hogy "mizu? semmi veled? semmi"..a valóságban el se jutnak normális kommunikációig. Ez engem elszomorít. De a kivétel erősíti a szabályt, és ez ad reményt, hogy vannak még értelmes és kedves emberek :)

Türelem és kitartás

17/l

2018. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
A fiúk sem különbek ám. És ne általánosíts, rengeteg olyan lányt ismerek, akit sokminden érdekel, és nem feltétlenül szeretnek bulizni. 18/L
2018. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Hát nekem egy fiúval volt legutóbb egy ugyanilyen párbeszédem. Valahogy én sem találok rá azokra, akikkel lehet egy normális és tartalmas beszélgetést folytatni. :/ Talán rossz helyen keresgélsz, ismerkedj néha más közegben, mint ahol szoktál, és nézz tovább egy kicsit a közvetlen környezetednél. 18/L
2018. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2


Külsőre tekintve nincsen ideálom, vagy vonzódom egy lányhoz vagy nem.

Belsőre pedig az a legfontosabb hogy hasonló dolgok érdekeljék mint engem (persze nem kell hogy csak és kizárólag azok) és legyen meg az a közös hangsúly hogy ne csak a párom legyen, hanem egyben a legjobb barátom is.

2018. febr. 11. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

1. A Lada motor az jó.

2. Nincs jogod másokról nyíltan állítani, hogy hülye, kétszínű stb.


3. Mindenkinek van olyan korszaka, amikor nem tudja, mit csináljon szabadidejében

Valaki elmegy dolgozni (én), valaki netezik, valaki alszik... Semmi közöd hozzá, és nincs jogod efelől ítélkezni.


Inkább hanyagold a barátnő témát.

17f

2018. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát fiúból is van elég fogyatékos ne aggódj. Bármikor erőltetem hogy lemenjek emberek közé mondjuk péntek esete oda jut minden beszélgetés tartalma hogy "vagina, kaja és alkohol" (persze borzasztó szépen fogalmaztam a gyakorlathoz képest). Aztán meg csodálkoznak rajta hogy miért nem megyek minden adott alkalommal. Hát mert ezekre a zöldszemes ostoros beszélgetésekre nem vagyok kíváncsi.



Menj el túrázni, könyvtárba, néptáncolni, szakkörre. Szólíts meg lányokat mikor vársz a vonatra vagy interneten. Csak van normális is.


Bár meg kell hagynom ha továbbra is idegen kézben van a kultúránkat erősen irányító hírközlés, média, oktatás, politika akkor ezek a pillanatok amit most élünk a régi szép idők és innen csak lefele megyünk.

2018. febr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!