Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 éves vagyok és csődöt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és csődöt mondtam az ismerkedésben. Teljesen kivagyok borulva. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van az oldalon,de az én esetem eléggé kitűnik a többi közül:

-Eddig nem volt semmiféle önbizalmi problémám.Mindig úgy fogtam fel hogy helyes srác vagyok és ha egy lánynak nem kellek az megbánja később,hogy egy nagy lehetőséget szalaszt el.Persze azért egoista nem vagyok,mert nem tartom tökéletesnek magam.Mindig úgy fogtam fel majd valamelyiknek fogok kelleni.Bármikor odamertem menni bárkihez bármiért és nem félek kimondani azt amit gondolok.Tetszik egy lány,odamegyek hozzá.

-Odafigyelek a külsőmre.Rendszeresen tisztálkodok,figyelek arra hogy ne legyenek pattanásaim,ne lógjon ki az orrszőröm,körmeim rövidek és tiszták legyenek,borotválkozok és fodrászhoz megfelelő mennyiségben járok(fodrászhoz persze nem olyan gyakran járok,mint ahányszor borotválkozok)szoláriumba is megyek amit nem viszek túlzásba.Éppen csak annyira barnítom magam hogy ne legyek hófehér.Magas vagyok(183cm).Edzeni is edzek,rengeteget fogytam.Van egy pici hasam még de már nem XXXL hanem M/XLes ruhákat hordok nem tudom mennyire érzékelhető.

-Normális ruhákba járok.Legtöbb ruhám retróból,breshkából van.Nem azt nézem hogy márkás legyenek a cuccaim,hanem jól nézzen ki tehát pl vannak azért kínai pólóim is valamennyi.

-Anyagilag stabil vagyok.Nem vagyunk gazdagok,de sosem éhezünk és mindig van miből fizetni a váratlan kiadásokat.Tudom nem kell a lányok normálisabb részénél gazdagnak lenni de azért szerintem elvárjá(to)k hogy valami életkörülmény legyen.

-Nem sok,de vannak barátaim.Szoktam a belvárosban csavarogni,moziba menni,bevásárlóközpontokban kajálni szóval szociális vagyok.Házibuliban nem voltam még mert csak olyanba van lehetőségem menni ami tele van drogosokkal.Egy haverom volt ilyen helyen ahol bealudt és nem szeretném részletezni mit de nagyon durva megalázó fotókat csináltak róla.Amúgy sem gondolom hogy muszáj ilyen helyekre is mennem ahhoz,hogy ismerkedjek.

-Figyelmes vagyok,kedves,határozott,többségében mindig megoldom a problémáimat.Nagyon sokan szeretnek a humorom miatt.Tudok komoly lenni,bármikor eltudok beszélgetni.Tervezem a jövőmet és világot szeretnék látni.

-Ha nem számolom a belvárosi/plázás/éttermi leszólításokat,akkor 20(!)lányt tudok felmutatni akinél kikezdtem de csókig sem jutottam el.Köztük van internet által megismert is.Mindegyik friendzone vagy bunkó visszautasítással végződött.Egy lánnyal vagyok csak nagyon jóba közülük.Ő erősítette meg hogy nem nézek ki rosszul stb csak "nem érez semmit" persze szavakat bárki tud mondani.Hibáimat is elszokta mondani (ha nem vagyok határozott,vagy felelőtlen lennék valamiben,külsőnél pl a szemüvegem rosszul áll stb).

Saját magam(és mások által is)negatív tulajdonságaim:

-Előfordul hogy nehezen döntök ha sok lehetőség van,de ezt tudom kontroll alatt tartani.

-Túlzottan is romantikára vágyok/vágytam.Egyik lánynál első randin virágcsokrot vittem de tudom hogy ez erős túlzás,azért erről leszokok/tam.Szeretek dicsérni lányokat a normális keretek között,elég nehezen megy hogy picit flegma legyek de úgy gondolom ez nem vészes.Nem megy nekem az hogy pl a seggükre csapjak.

Szeretnék romantikus autókázásokat/sétákat,várost nézni,közösen főzni stb de tudom hogy már erős dolgokat szeretnék ezért már-már ezekről is lemondok azért hogy lehessen barátnőm.

Édesanyám már sírt hogy ennyire szerencsétlen vagyok,és most már én is.

Most tényleg úgy elment az önbizalmam,gusztustalannak érzem magam,nevetségesnek,és kinyírnám magam ha nem lenne egy kistestvérem és szüleim,akik eddig mindent megadtak nekem.

Köszönöm hogy végigolvastad.



2018. febr. 13. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%

"s ha egy lánynak nem kellek az megbánja később,hogy egy nagy lehetőséget szalaszt el.Persze azért egoista nem vagyok"


Nem, erre valóban nem az egoista a jó szó. Felénk ezt inkább beképzelt majomnak hívják. Nem csoda, hogy menekülnek előled. Szemüveges kövér mulya csávó James Bondnak hiszi magát...

2018. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szerintem az lenne a beképzelt dolog ha lenézném őket,ha nem venném emberszámba.

Rengeteg ember ugyanígy fogja fel körülöttem és sikereket ér el.

Biztos jobb lesz,ha újrakezdem azzal hogy "egy csicska vagyok és nem éri meg összejönnöd velem".

2018. febr. 13. 21:03
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 17 évesen még semmiről nem csúsztál le!! Bőven van időd barátnőt találni. Azt nem értem, hogy édesanyád miért sír ezen. Még nem vagy 18 éves sem. És ha úgy kell lennie akkor úgyis jönni fog egy lány, akivel majd működni fog. A romantikus dolgokat pedig mi lányok nagyon értékelni tudjuk. Szóval ne aggódj!
2018. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

3-mas vagyok.

Azért az első válaszoló mondandójában van igazság. A nagyképűség az taszító.

2018. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

17 éves vagy... előtted az élet, miért vagy elkeseredve? Engem inkább az zavar, hogy ilyen sok lánynál bepróbálkoztál... miért erőlteted? Majd egyszer csak jön. Anyukádnak nem kéne rombolnia az önbizalmadat.. ha gondolod írhatsz privátban, ott elmondom bővebben a véleményem, persze ha érdekel.:)


16/l

2018. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
#3-as, azért szerencsére van pár lány aki nem olyan romantikus kis naiv mint a te fajtad :D
2018. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ezt a nagyképű részt akkor szeretném tisztázni mert nem igazán értitek

Ha egy lány elutasított valaha,úgy fogtam fel,hogy nem szabad ezért rossz hangulatúnak lennem.Ilyenkor mindig megkérdezem hogy mi a gond,és utána sok sikert kívánok a továbbiakban neki.Nem lennék álompasi,nem gondolom magam annak,csak egy lehetőséget végülis elszalaszt azzal ha nem választ.Az hogy jót vagy rosszat az csak kapcsolatban derülne ki,de ugye pozitívan kell gondolom én felfogni,nem pedig negatívan.

2018. febr. 13. 21:22
 8/20 anonim ***** válasza:
#6-os, nagyon örülök neki
2018. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

az #5-ös válaszoló mond valamit... 20 lány? gondolom ezek a "próbálkozások" ilyen ajtóstul rontani a házba dolgok lehettek. Lehet többre mennél, ha nem úgy ismerkednél a lányokkal, hogy na márpedig te kapcsolatot akarsz velük. Előbb ismerjétek meg egymást. Engem mindig is taszított, ha egy pasi már a harmadik mondatában arra tért ki, hogy na akkor járhatnánk :D Nem ismersz meg egy embert ilyen rövid idő alatt. Nekem ez mindig így jött le: 1: tök mindegy neki, csak nőnemű legyen, hogy neki is legyen barátnője 2: csak dugni akar.


25/N

2018. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem kérdezem meg hogy járunk,amúgy sem kérdezném meg mert szerintem hülye kérdés.Úgy gondolom a pillanat adja.

Ha egy lány tetszik akkor normálisan beszélgetek vele,de hamar kitérek arra hogy nagyon bejön.Hogy miért?Azért,mert kaptam már meg sokszor hogy nem tudna velem kapcsolatot elképzelni ami részben azért van mert teljesen csak mint barát viselkedtem vele..Azokból soha nem jött össze semmi,és nem is fog.Ezért gondolom hogy nem szabad nyomulnom de azért pár nap leforgása után(inkább 1-2 hét de ilyenkor is már túlhúzottnak érzem)randira hívtam őket.

Most nyáron volt,hogy telibe sz*rtam hogy mi lesz,és véletlenül egy foglalkozás során megismertem egy lányt.Mint barát kezdtem el beszélgetni vele,jól éreztük magunkat és elkezdtem többet érezni.Azt hittem a sors szánta nekem,de ugye sose érzett semmit.Ez az a lány akivel most is jóba vagyok.Ezért nem tudok hinni a "majd jön" elméletben mert tessék,jött,de nem érez semmit és csak csalódás lett a vége.Ő miatta kezdtem még a korábbinál is magányosan érezni magam.

2018. febr. 13. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!