Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőségek korát éljük?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőségek korát éljük?

Figyelt kérdés

Belsőleg minden rendben volt idáig, kedves voltam, néha "rossz", őszinte, bókolós, stb. Nevettünk, poénkodtunk, volt komoly téma is, bármiről lehet velem beszélgetni, nem vagyok taliknál sem csendes, ha a másik fél is érdeklődik. Ám első, második, vagy harmadik tali után jön a szokványos kijelentés: Nem vagy az esetem, nem jössz be külsőleg.

Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel ?

17/f



2018. febr. 17. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos így van, brvallom én sem erőltetném senkivel akit nem találok vonzónak. Ha nincs meg a kémia akkor semmi értelme, az max barátság. Engem se szoktak jónak látni, elfogadom. 17/l
2018. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

A külső nem is számít annyit, viszont a személyiséged nem ébresztett benne vonzalmat, vagy ezen kéne még csiszolni, persze ez sem könnyű. De a rosszfiús, pimasz és vicces oldalra kell rágyúrni, a lelkizős, romantikus részeket ha volt olyan, azt meg elfelejteni.

Annyit alapvetésként mondanék, hogy a nőknek vonzó személyiség az nem egyenlő azzal, amit férfiként normális személyiségnek gondolunk.

Na meg akármekkora macsó is valaki, nem jöhet be minden egyes lánynak, a nagy számok törvénye játszik, annyi, hogyha az ember ki tudja hozni a nőknek vonzó személyiségét magából, akkor nagyobbak az esélyek.

2018. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan lány akinek kifejezetten a romantikus fiúk jönnek be, nem feltétlen a macsók. (#1 voltam)
2018. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Persze, de a legtöbb srác arról hogy romantikus, egészen mást gondol, mint amire ti lányok gondoltok romantikára.

(#2es voltam)

2018. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem lehet vele semmit sem kezdeni, az élet igazságtalan ennyi, kár erre több szót pazarolni, leírtuk többször. Beszoptad, ahogy sokan mások is, ennyi. Annyit viszont tanácsolhatok, hogy ha leadod egy picit az igényeidet, akkor lehet párod, persze nehéz úgy leadni, hogy nem tetszik már a másik, de ez van. A másik út, hogy feladod és koncentrálsz másra, esetleg vársz valakire aki tetszik is és csak beadja a derekát.
2018. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert többször is jártam már így, de engem általában, már ismerkedés előtt lekoptatnak a külsőm miatt..... 21/F
2018. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!