Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy évfolyamtársam?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy semmi esélyem nem lenne nála,mert én csak egy tök átlagos lány vagyok,akit senki nem vesz észre...16/L

2018. febr. 18. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá, tényleg nem fog észrevenni. Próbálj vele beszélgetni, ismerkedni.
2018. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen,hogy átlagos. Mindenki jó valamiben, csak meg kell találni.

Állj pozitívan a dolgokhoz, s akkor sikerülni fog.

Sok sikert!

2018. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Javíts az önbizalmadon. Mert ha te azt hiszed magadról, hogy nem fognak észrevenni, akkor ezt is sugallod és tényleg nem fognak egy pillantásra sem méltatni.
2018. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Merj közeledni. Ha személyesen nem mersz akkor csak írj rá. Hidd el nem fogja rossz néven venni.
2018. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!