Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha rátok írna egy duci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha rátok írna egy duci lány, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy alapjáraton nem tetszenek a duci csajok és az illetőt csak látasból ismeritek. Mennyi esélye lenne így a lánynak?


(A duci alatt kb. ilyet értek: [link]



2018. febr. 21. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 A kérdező kommentje:
Vagy ilyen: [link]
2018. febr. 21. 20:08
 2/83 anonim ***** válasza:
98%

Hiba az oldal nem található.

De amúgy mindegy is a kép. Beszélgetnék vele, ha rám írna. Aztán kiderül, hogy mi lenne a folytatása. Nem zárom ki, hogy annyira egymásra tudunk hangolódni, hogy alakuljon valami, ha úgy van. Nem a testalkata fogja befolyásolni, hogy mi történik később, hanem annál sokkal komplexebb dolgok, mint a kisugárzás és a közös érdeklődési kör.

2018. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
96%

404 :/

Egyébként ha tényleg nem tetszenek a teltebb lányok az illetőnek, attól még nincs minden veszve. A személyiséggel is meg lehet fogni a másik félt.

2018. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
98%
Nekem simán jöhetne :)
2018. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Talán ez jó: [link]

A fehér felsős hölgyre gondoltam.


Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi. Még jöhetnek válaszok. ;)

2018. febr. 21. 20:14
 6/83 anonim ***** válasza:
73%
Mea culpa, de nálam nem lenne esélye. Én nagyon figyelek a kajálásra és rendszeresen sportolok, szóval nem hiszem, hogy összeillenék olyasvalakivel, aki láthatóan másként él, akinek ezek a dolgok nem fontosak.
2018. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
88%
Kedvelem a duci csajokat, szóval örülnék a dolognak! :)
2018. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
97%
Ez egyénenként változik, nekem pl. nem jönnek be a duci lányok, de vannak olyanok is, akiknek igen.
2018. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim válasza:
96%
Ha kedves, aranyos lány, akkor lenne esélye :)
2018. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem létezik duci vagy kövér csaj,mert csak csajt látok benne.Selymes puha test,izgató mell,has fenék comb,na és az elmaradhatatlan nuncsija.Dugnám mint a lopott bringát.
2018. febr. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!