Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha rátok írna egy duci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha rátok írna egy duci lány, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy alapjáraton nem tetszenek a duci csajok és az illetőt csak látasból ismeritek. Mennyi esélye lenne így a lánynak?


(A duci alatt kb. ilyet értek: [link]



2018. febr. 21. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 October15 ***** válasza:
95%

Előfordulhat, hogy nem modellekkel legildomosabb példálózni -oké nekik mondjuk olyan igazi jó angol ló fejük van :D- és talán egy picit közelebb lőni a korodhoz.

A google a barátod a témában.. habár nem mondanám, hogytúl könnyű olyan duci csajt találni google képkeresővel akin hát.. van ruha. XD


Ha abból indulunk ki, hogy nem tetszik akkor nem tetszik. Ha valaki abszolúte nem jön be akkor azzal azért elég nehéz bármit is kezdeni. Persze ettől még normális módon is meglehet mondani, hogy nem.


Ha nem szándékozod megszabni a nézőpontot akkor: Személy szerint nekem nincs elvi problémám a dologgal. Van olyan duci csaj aki amúgy eléggé khm.. szóval kellemesen bizsergető. :D


De minek utána szimplán annyiról van szó, hogy ráírsz: mit szólna? Mármint pls csak írsz neki.


26F

2018. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
74%
Örülnék mert kedvelem a ducikat 17/f
2018. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
67%
Nálam elég sok esélye lenne.
2018. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
45%

Köszönöm, hogy a válaszolók nagy része nem tenne különbséget egy teltebb és egy sovány lány között. Ezzel visszanyertem a társadalmunkba fektett reményemet. Viszont a kérdés vagy rosszul lett fogalmazva, vagy a kérdező tényleg ekkora tahó. Remélem összetiportad szegény lány önbizalmát azzal, hogy neki is leírtad, hogy -téged idézve- kövér. A másik, amin ismét elkerekedett a szemem, az a #10-es válasz. Igen, el kell fogadnunk a teltebb lányokat, de nem így! Pfuj!


-Egy lány szemszögéből (hozzátenném, nem azért védem a teltebb lányokat, mert én is az vagyok, hanem mert tudom, milyen ha külső miatt különböztetnek meg...)

2018. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:
Kedves #14-es! Nem vagyok tahó és szerintem a kérdés sem lett rosszul megfogalmazva viszont te nem válaszoltál rá, szóval a kommentednek nem volt értelme. Már bocsánat. (Egyébként lány vagyok, szóval nem tudom megírni magamnak.)
2018. márc. 3. 12:55
 16/83 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

Ahogy a válszodból ki tudom venni, Te arra az esetre gondoltál, hogyha Te írnál rá valakire? Mert akkor ezek szerint teltebbnek tartod magad az átlagnál.

Ebben az esetben persze más a helyzet, elnézést kérek!

Azt hittem egy fiú képes ilyen kérdést kiírni.

Mégegyszer bocsánat!

2018. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
33%

Nekem alapjáraton tetszenek a duci csajok, ezért leírom az én véleményemet (Sajnos nem tudok tanácsot adni abban, hogy hogy vágódj be annál, akinek a soványak tetszenek..)

Nekem tetszik a képen látható csaj, viszont ő még az alsó küszöbe azoknak a nőknek, akivel összejönnék. Ha beszélgetnénk, és kialakulna a vonzalom, akkor etetném, kényeztetném, hogy még teltebb és formásabb legyen :)

25/F

2018. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
89%

Én ugyan a ducikat kedvelem elsősorban, de volt már sportos alkatú, vékony barátnőm is. Neki a személyisége, modora volt az, ami először megfogott benne. Nyilván bizonyos határok közt, de az ember azért el tud vonatkoztatni az ideáljától, a belső tulajdonságok javára.

Erre a te esetedben is megvan az esély, még ha először kövérnek tart téged, akkor is. :) én pl el nem tudtam képzelni, h mit kezdjek egy 45 kilós kiscsajjal, aztán mégsem volt olyan rossz :D

2018. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
64%
Nálam nem lenne esélye egyáltalán, mivel elvárás a vékony alkat, de én csak egy vagyok a sok közül, írj rá a fiúra ha még nem tetted meg, nem veszítesz semmit.
2018. márc. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
31%

Ez a csaj mért lenne duci?

Most úgy komolyan ez a csaj tök vékony😑

2018. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!