Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha rátok írna egy duci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha rátok írna egy duci lány, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy alapjáraton nem tetszenek a duci csajok és az illetőt csak látasból ismeritek. Mennyi esélye lenne így a lánynak?


(A duci alatt kb. ilyet értek: [link]



2018. febr. 21. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
60%

szia :)

Esetleg ismerkedsz is, vagy minden áron te szeretnél fiúkra írni? :D

2018. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
100%

Heyhoo


Általános sulis legjobb barátnőm bátyja egy csontvékony, sportoló. És beleszeretett egy kövér leányzóba (Igen, kövér, nem is formás, tényleg lelógó hája van, etc.. Bocsánat a kifejezésért 😅) úgy, hogy mindigis a vékony lányok jöttek be neki. De mindig. Facen ismerősöm, ha jól tudom egy pár napja tette ki, hogy 6 év együtt töltött idő után összeházasodnak.. Szóval szerintem a jelleme sokkal jobban megfogta, mert szegény lánynak meg az arca se szép. (A srác viszont igenis helyes..)


Úgyhogy, szerintem annyira duci nem lehetsz mint ő, és ha a fiú is jófej, és a jellemetek összeillik, szerintem nem feltétlen fog elküldeni a búsba..

Írj rá nyugodtan ^^

2018. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem duci, hanem kövér, sőt dagadt.
2018. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
52%
Alkalminak érdekelne a lány.
2018. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 MessorKing18 ***** válasza:
28%

Ez nem duci.

Ez pont jó.

A kutya szeret játszani a csontokkal.

18f

2018. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
57%
BMI szerint átlagos testalkatú lány, magyar átlagot nézve inkább a vékonyabbak közé tartozik. Az alakja viszont szép arányos, szebb az átlagnál.
2018. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
52%
Remélem rám akarsz írni.
2018. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a nők csinosak, de egy valódiak. A teltebb nők általában nem így néznek ki. A hasukon van felesleg rendesen (Van egy lany az osztályomban aki tenyleg egész szep meg csinos,bar kisse teltebb. Nah neki is hurkák vannak a hasán) ezért nem jó dolog a plus size modellekkel példálózni. Sz**rá van retusálva,stb.

Bár nekem semmi bajom ez olyan alkattal se,természetes. Ha ismerkedni akarna velem egy ilyen lány adnék neki esélyt

L/bi .

2018. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
70%
H le akar szívni.
2018. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
76%
Ez elegge előnyös képek kövér lányokról. A való életben nem így néznek ki ok sem ps nélkül. Külsőségek alapján nekem nem jönne be egy ilyen lány, de ki tudja milyen a személyisége. Viszont ha igénytelenség ok dagadt akkor az már undorító és gaz. Sportolj és érkezz megfelelően. Mert ez a méret már nem egészséges.
2018. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!