Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány fiús?

Figyelt kérdés
Úgy öltözködöm, olyanok a gesztusaim, kiskoromban csakis autókkal játszottam, igazából semmi nőiesség nincs bennem. Titeket ez zavarna?
2018. febr. 23. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de számomra nem vonzó.
2018. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem zavar. Sőt ismerek nem egy olyan fiút akinek ez jön be.
2018. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, de csak haver lehetnel
2018. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3* nem azok az elvarasaim a lanyoktol mint egy fiutol,


foleg az ronda ha a lany ua. kondizik mint egy fiu és nagyobb minden izma mint a ferfik 90% nak

2018. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Az nem zavar, hogy te fiús vagy, de nem kezdenék ki fiús lánnyal. Egy lány azért lány, hogy lányos legyen. Normális heteró fiú nem talál vonzónak egy fiús lányt.
2018. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Nálam inkább előny.
2018. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Havernak épp jo lennél de ennyi.
2018. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, nekem bejönnek az ilyen lányok, akiknek mondjuk rövid a haja, nem használnak sminket, kicsit lazábban öltözködnek.
2018. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!