Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy autista ismerősöm aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Van egy autista ismerősöm aki felszedett egy lányt. Én bármivel próbálkozok, bármelyik lánynál nem sikerül. Ilyenkor mi a teendő? 17/f

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Kifejtenéd ezt egy kicsit bővebben? Ha gondolod írj privátot szívesen meghallgatlak. 15L
2018. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a két dolog közt az összefüggés.


Attól, hoyg valaki autista - feltéve, hogynem csak te gondolod annak -, még ugyanúgy képes párkapcsolatra és ha az adott lánynak tetszik, akkor összejönnek, de ebben semmi szerepe sincs az autizmusnak.


Az meg, hogy neked nem sikerül, ettöl független és inkább a személyisegen dolgozz, hoyg vonzóbb egyéniség legyél.

2018. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Egy újabb magát sajnáltató gyk-s.... De miért??????
2018. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem se volt még szexuális élményem nővel,s miért? Mert eddig még nem akadt olyan bátor nő,aki felszedett volna
2018. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, szerintem én lemaradtam valamiről...2018-ban már egy autistának nem lehet párkapcsolata? Nem lehet boldog, csak mert szegény önhibáján kívül betegen született? Vagy te kevesebb leszel attól, hogy neki összejött valami? Lehet, sőt, valószínű, hogy az a srác 100x több együttérzéssel, és empátiával rendelkezik, mint te. A kérdésed alapján már egyből unszimpatikus vagy számomra. Amúgy meg, ha nagyon próbálkozol, akkor úgyse fog összejönni semmi. Csak lazán, és ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor bármikor elkezdhetsz jobb ember lenni. Próbáld kicsit mások helyébe képzelni magad, és ne befolyásolja a kedved, hogy nincs senkid, vagy hogy éppen "még egy autista is hamarabb becsajozott, mint te". Sőt, ilyeneket egyáltalán nem kéne gondolnod. Nem ismerlek, de szerintem itt alapvető gondok vannak a világnézeteddel, a felfogásoddal, és a dolgokhoz, más emberekhez való hozzáállásoddal kapcsolatban. Ezeken viszont ne azért változtass, hogy több lánynak jöjjél be, hanem magadért. Végezetül még valami: Ha egyedül nem vagy boldog, egy kapcsolat sem fogja meghozni azt a boldogságot, amit te vársz tőle. Elöbb legyél boldog egyedül, legyél boldog a saját bőrödben, és akkor már nem lesz szükséged senkire, nem fogod hajszolni a szerelmet, és hidd el: pont akkor fog rádtalálni, amikor egyedül is egy egész, boldog, és kiegyensúlyozott ember leszel.
2018. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom azért nem sikerül, mert azt hiszed az autista emberek kevésbé érdemelnek barátnőt mint te, ne csodálkozz, hogy nincs senkid.
2018. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt akartam irni, mint a kettes :D
2018. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!