Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vágyom kapcsolatra, de lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom kapcsolatra, de lehet nem jó a hozzáállásom? Túl nagyok az elvárásaim, így sose lesz senkim?

Figyelt kérdés

Szóval ez most nagyon hosszú lesz, de légyszi olvassátok végig!!


Tehát az van, hogy herótom van már az ilyen átlag fiúktól, még akkor is ha rendesek. Egyszerűen csak megyek az utcán pl és körbenézek, és csak utálkozni tudok, utálom, hogy a korosztályomban lévők annyira egyformák mind, csőnadrág, divatos haj, mindenki csak arra törekszik, hogy 'menő' legyen, persze állítják, hogy nagyon egyediek, amin már csak nevetni tudok, nulla elgondolás a világról, nulla műveltség, csak az iskola meg a bulizás van az életükben. És ezzel nem minősítem, hogy milyen emberek legbelül, minden típusból vannak rossz és becsületes emberek egyaránt.

És ez persze a lányoknál is ugyanígy van, mielőtt mindenki kiakadna, hogy milyen szexista vagyok, de nem, az egész korosztályomra értem ezt az elcsszettséget, lehet még jobban is meg van náluk lányoknál mint a fiúknál, de én most a párkapcsolat szempontjából hoztam példát, ezért jöttem a fiúkkal.

Néha azt érzem, hogy már nem bírom elvisleni ezt az egészet, hogy nincsenek különleges, vagy kreatív emberek, mert ha vannak is bele kell hogy betegedjenek abba, hogy kilógnak a sorból, mert esetleg műveltek, vagy szociálisan érzékenyek, vagy kreatívak, vagy szabadanbb a világnézetük, vagy egyszerűen csak nem hajlandóak besorolódni az átlaghoz.

Az egész kamasz társadalmat hihetetlenül elb***ottnak érzem, mindenki próbál úgy tenni mintha több lenne, ígérgetik, hogy majd jobbak és többek lesznek mint a szüleink, de mégsem csinálnak mást mint a suliban klikkesednek, vagánykodnak, buliznak, és próbálják elfelejteni, hogy milyen szánalmasak is valójában, elrejteni mások elől, hogy csak tucatemberek, akik aztán átlagos és szürke felnőttkort élnek majd meg.

Tehát visszatérve a fiúzásra. A fennt leírtakból következtetve nekem alapvetően az ilyen weird fiúk jönnek be, nem kell, hogy jól nézzenek ki (legyen nem átlagos stílusuk, de ennyi), nem kell, hogy népszerűek legyenek, nekem elég az, hogy legyen bennük valami ami eltér az átlag populáris többségtől, vagy hogy mondjam, szerintem érthető a fennt írottakból.


De egyre jobban félek, hogy ilyen fiúk, csak az indie-filmekben léteznek, a valóságban mindenki szégyelli, ha hogy is mondjam freaky, és nem mer túllépni az átlag társadalmi nyomáson. Mert még egy ilyen fiúval sem találkoztam, mármint olyannal, aki tényleg vállalta volna is, hogy más és nem roppant volna össze attól, hogy az, és nem vált volna önmagát gyűlölő lúzerré.


Túl nagyok az elvárásaim, vagy nagyon elitista vagyok? Tényleg igyekszem nem lenézni az ilyen tucat embereket, de nem könnyű és párkapcsolatban egyáltalán nem tudnék élni egy ilyen emberrel. Ez nagy baj? Így sosem lesz senkim?

HOGYAN változzak? Vagy hogy találhatnék ilyen fiút?


Köszönöm annak aki elolvasta és építőjellegű választ ad.


16/L



2018. márc. 2. 15:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Katasztrófa lett a helyesírás, ezért elnézést, csak siettem... :/
2018. márc. 2. 15:12
 2/13 anonim ***** válasza:

Nézd, csak azt tudom, mondani, hogy igazad van. Én is ezt gondoltam a korosztályomról, mikor még gimis voltam. Csak azt tudom javasolni neked, hogy vagy a tőled idősebbeknél próbálkozz (2-5 év), akik még nem az a generation, vagy tedd azt, amit én, hogy a tőled pár évvel fiatalabbakkal (esetemben 3 évvel vagyok idősebb azoknál, akikkel kijövök) próbálkozol. Nem hiszem, hogy túl nagyok lennének az elvárásaid, mivel szinte szó szerint azt írtad le a mai tinikről, amit én is gondolok... Valószínűleg meg fogod találni az ideális párt magadnak, lehet ezért nem szeretni, de azt mondom, várj még vele, jelenleg talán a tanulás fontosabb. Nem dől össze a világ, ha pl. 18-19 évesen lesz először pasid.

Remélem. vmennyire megfelel a válaszom, ha nem pontozd le.

F

2018. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Alapjába véve nem lehetetlen, hogy találj egy neked szánt ideált, azonban tudnod kell, hogy sokkal nehezebb, mert kevesebb embernek adsz esélyt arra, hogy megismerjétek egymást. Az öltözködés tényleg sokat tükrőz, ad egy darabot az egyénből, de nem meghatározó. Attól, hogy szeret valaki öltözködni, még nem biztos, hogy nincsenek meg benne azok az értékek, amiket keresel.

Amúgy meg ha tényleg szimpatikus lesz valaki, akkor az garantáltan nem fog megfeleni minden igényednek, de nem is kell, hiszen nem ez a lényeg. Normális, hogy magadhoz hasonlót keresel, ennek evolúciós okai vannak, hogy minél jobban működtök együtt, annál könnyebb felnevelni az utódot, ezért keres az ember a sajátjához hasonló genetikát.

A szerelem az ugyebár komplex, a partnerben kicsit azt keresed amilyen vagy, kicsit azt keresed, amilyen szeretnél lenni, s mindenképpen előremozdít abban, hogy önmagad legjobb változata légy.

Nem túl nagyok az elvárásaid, csak légy türelmes, légy önmagad és egyszer eljön.

2018. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És még hozzá kell tennem, hogy első hozzászoló, az nálad idősebb, ne tőled. Így használjuk helyesen a hasonlítást. Már ráz a hideg, hogy mindenki ilyen baljósan használja ezt.
2018. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés ilyen fiú van, de nem lehetetlen ilyet találni!

Nekem pl nagy szerencsém van a barátommal, mert ő igazi egyéniség!

Én sem szeretem a tucat srácokat, viszont nekem ez a rettentő különc stílus sem jön be..

Kész csoda, hogy találtam magamnak egy ilyen srácot! Többet nem is ismerek..


Így csak azt tudom mondani, hogy kitartást, nem lehetetlen, de a standardedből ne vigyél lejjebb, csak hogy legyen valakid!


16l

2018. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Férfiként írom, hogy teljesen igazad van és ezt egy 25 éves is írhatta volna. Nem lógsz ki a sorból csak hamarabb erő típus vagy amivel semmi baj nincs ha nem 16 éves lennél elfogadnálak baratnőnek VISZONT az mellett hogy igazad van, kérdezném tőled mi számít átlagos életnek? Rock sztár teny hogy nem sok mindenkiből lesz max ha elképzeli magának 😀 de egy átlagos életet is nagyon nehéz élni majd rájössz.


A probléma veled nem az hogy válogatós vagy, hanem nem tudod mit keresel és hol kéne.


Az ilyen tini k...ák között, buta toketlen pasik kozott nem fogod megtalálni a társat 😀, mert olyan sík hulye az összes, hogy az valami csúcs tényleg.


Szerintem neked egy idősebb, tapasztalt , érett férfi kell aki tud téged vezetni és akire feltudsz nézni. Rólad ennyit nincs veled nagy baj...


A másik, hogy hiába érzik magukat különlegesnek ezek az emberek, előbb utóbb találkozniuk kell a realitással és ott nem mindenk luxus k..va, strici hanem egy szaros melós 😀 ettől meg lehet egyénisége valakinek nem kell vagyni Kámel meg top modellek után mert nevetséges.


Keress egy olyan közösséget mindegy hogy hol ahol okosabb emberek vannak nálad, nem ilyen pusztító buták.


Az ilyen embereket én mar ignorálom kb 1 perc beszélgetés után , menjenek a cigány telepre raboskodni ott divat ez.

2018. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rajoskodni*
2018. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Második hozzászóló, kösz a helyreigazítást, csak siettem, ezért rontottam el.
2018. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"nekem alapvetően az ilyen weird fiúk jönnek be"

I'm a creep, I'm a weirdooo... :D


Hasonló vagyok fiúban, én 18 évesen még mindig nem találtam senkit (vagy aki szimpatikusabb volt, azzal valami miatt soha nem jöhetett össze), úgyhogy... jó reménykedést! :)

Ennek ellenére nem gondolom, hogy változtatnod kellene, ha összejönnél egy olyan sráccal, akit nem tartasz szimpatikusnak, abban a kapcsolatban úgyse lennél boldog.

2018. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szélsőségesen és gyerekesen gondolkodsz még. :) Nem baj, majd kinövöd.


Valaki nem attól lesz művelt, sem "egyedi" sem értékes ember, hogy minden áron ki akar lógni egy elképzelt sorból. Az ilyet feltűnési viszketegségnek és figyelemhiánynak hívják.


Abban igazad van, hogy az átlag ember sajnos nem túl kreatív és nem rendelkezik kiugró erényekkel. Aki ez alól kivétel és tiszeletre méltó személyiség, az nincs rászorulva arra, hogy olyan röhelyesen gyerekes dolgokkal akarjon kitűnni mint amiket te jelenleg vonzónak találsz. :D

2018. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!