Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most kerültem fel 9-be és új osztályom lett, amibe jár egy lány aki már szeptember elsején mikor először megláttam rögtön megtetszett. Már fél éve nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki az igazat. Rendes lány meg szép meg minden csak még nem beszéltünk valami nagyon sokat. A lényeg hogy még sosem szerettem senkit sem így és még igazából barátnőm sem volt. (15 vagyok ha valakit érdekel)

Tudnátok tanácsot adni hogy hogyan mondjam el neki?


2018. márc. 2. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Több száz ILYEN KÉRDÉS VAN ITT ugyan erről

másrészt pedig komunikálj az hasznos és célra vezetőnek találták még a brittudósok ligájának tavalyi kongresszussán tartott évértékelőn is.

2018. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne azzal kezdjed , hogy "tecce csajé" hanem beszélgess vele, ismerd meg ne rohand le azonnal
2018. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne mond meg neki, beszélgess vele inkàbb.
2018. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kicsi száddal
2018. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

A) Félrehívod és megmondod neki.

B) Írsz neki egy levelet amit megpróbálsz titokban a padjába tenni, és azt is odaírnád, hogy ne locsifecsizze szét a barátnőinek.


Egyébként nem értem. Ha alig ismered, mármint nem beszélgettetek, akkor nem inkább csak külsőre tetszik neked? Lehet, hogy jó fej, és szép is, de ezek mellett nem biztos, hogy van olyan témátok amiről tíz percnél tovább tudtok beszélgetni, aztán amikor abból a témából elég volt, akkor nem lesz másik.


16/L

2018. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!