Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt srácok hízás vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt srácok hízás vagy kövér lány fétissel?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mennyire kövér?
2018. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hát nekem az tetszik ha egy picit (tényleg csak egy picit) teltebb az átlagosnak mondhatónál (mert ugye magyar viszonylatban az átlagos karcsúság más, mint a sovány kifejezés)
2018. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen és igen! Volt már teltebb lánnyal dolgom, újra nyitott lennék rá.
2018. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Igen, én sportos srác vagyok, de imádom a rendkívül telt nőket. Én úgy gondolom, hogy "egy nő nem lehet túl szép, vagy túl kövér". A legnagyobb nő, akivel eddig voltam, 150kg volt, szeretnék találni egy hasonló méretá nőt, de szívesen ismerkedem kicsit kisebb lányokkal is.. ;)
2018. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Igen, 23/F
2018. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Aha, bár nem az extrém méreteket, hanem csak a ducikat/kövéreket kedvelem. 17/f
2018. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
En is ugy vagyok nagyjabol,mint #2 meg #6.imadom ha teltebb valaki,de azert van egy szint :D 19/f
2018. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Bejönnek telt lányok bár én is mackós vagyok.

22f

2018. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Szia!

Én olyan vagyok :)

Mit érdemes tudni rólad? Lány vagy? Hány éves? Hány kiló? Miért keresel ilyen embert?:)

2018. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%

soha!egyszer egy házibuliban kinyaltam egy bálnát(sok sok rövid keverve étgyomorra) ő meg cumizott több mint 1 órán át de nagyon nem mentem el és ahányszor visszagondolok akaratlanul is, hányingerem lesz, szóval soha többé bálna!

16/F

ui.: jöhet a lepontozás

2018. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!