Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lány, aki tetszik, elérhetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, aki tetszik, elérhetetlen. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba, akivel eddig nem sokat találkoztam, de úgy éreztem kedvel. Azonban két hónapja teljesen elérhetetlen, mintha eltűnt volna. Messengeren beszélgettünk, de sosem látja, ha írok neki és Viberen sem tudom elérni, valószínűleg a telefonszámát is lecserélte, mert a múltkor egy idegen vette fel helyette, aki nem ismeri őt. Közös ismerőseink sem tudnak róla semmit. De nagyon félek, hogy elveszítem őt, és hogy már valaki mással enyeleg a hátam mögött, engem elfeledve. Talán egy profi ki tudná deríteni, hol van. Érdemes megbízni ezzel valakit, és ha igen, akkor kit, mit javasolnátok? Segítségeteket elõre is köszönöm!.:)

2018. márc. 6. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

"már valaki mással enyeleg a hátam mögött, engem elfeledve"


Nincs abban semmi ha nem jártatok, meg amúgy semmi közöd sincs ahhoz, hogy kivel van, mit csinál. Viberen ha más a telefonszáma, akkor biztos, hogy nem tudod elérni, mert ott az az azonosító.

2018. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy te szerelmes vagy belé, ő valószínűleg nem az. Van ilyen, mindenki átéli, felejtsd el őt. Ha mással "enyeleg" az sem a te dolgod. Magánnyomozót meg nehogy felbérelj emiatt, azután mínuszban lesznek az esélyeid a lánynál, azt fogja hinni, hogy egy őrült vagy.

Szóval hogy mit csinálj? Hagyd, ne írj neki Messengeren, ne hívogasd, ha akarna, két hónap alatt már elért volna. Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg kiverni a fejedből. (A nyomozós ötletet meg végképp)

2018. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
17%
Szerintem két lehetséges megoldás van. Vagy keress föl egy magánnyomozói irodát, vagy épülj be az alvilágba, biztosan találsz embert, aki segítene, persze bizonyos összegért cserébe. De a lényeg: Ne add fel! Amíg van erőd, küzdj érte, biztosan értékelni fogja!
2018. márc. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!