Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 éves csaj tetszik en caak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves csaj tetszik en caak 14 vagyok. Megéri próbalkozni? Nagyon bejön<3

Figyelt kérdés

Nos,van egy 11-12. Es csaj a suliban aki hat elég szemrevaló.cuki kosarazik.nos a problem ott van h 9. Es vagyok.jófejnek tűnik a neve is tetszik nem nagyon láttam fiukkal, de azt tudom hogy az egyik tesitanár az apja:P 

Instan facrn bekovettem de nem tudom hogy hogyan kéne kedzemenyezni/megeri-e?? 

Nagyon bejön ma nem vittem tesit es vannak a sarokba ilyen szivacsok oda leultunk es neztuk ahogy kosarazik a fiukkal.van egy ikertesoja is. 

Nem mondom h kigyurt vagyok de hat egoistan is de jol nezek ki (XDD) masok szerint is.van esélyem nála??



2018. márc. 7. 21:23
 1/9 anonim válasza:
100%
Nincs. Ne hozd magad kínos helyzetbe ezzel.
2018. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Először is, írj neki egy szép szerelmes levelet, úgy hallottam a helyesírásra bukik. Másodszor annak má szőrös a bulája és má biztos nem is szűz mint te, mit akarsz te azzal?
2018. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok, végzős. Van elsőben egy aranyos fiú, tényleg tök cuki (ő is gondolom 14-15 éves lehet)

Mindig amikor meglátom a folyósón a barátnőimnek mondom hogy cuki, de igazából nem tudnék vele járni... Túl fiatal hozzám. Ebben a korban még meglátszik az a pár év különbség! Később, felnőtt korban már nem. A lányok általában az idősebb fiúkat kedvelik (persze van kivétel)

Én azt tanácsolom hogy próbálj a lány közelében lenni, barátkozz össze vele, aztán akkor majd meglátod, hogy van-e nála esélyed.

Sok sikert :)

2018. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nem
2018. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
lehet hogy van esélyed bár nem tudom....
2018. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ez a korkülönbség még túl nagy ilyen korban, és ahogy előttem is írták, a lányok inkább az idősebb fiúkat részesítik előnyben. De persze nem lehetetlen:)
2018. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát öcsém nincs sok esélyed
2018. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Max ha magasabb vagy nála
2018. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sikerult?
2018. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!