Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért a rossszfiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért a rossszfiúk jönnek be? Annak kell lennem? Menőnek?

Figyelt kérdés

le kell mindent szarni

kondizni kell mert azt elvárjátok

szolizni mert az jön be nektek...


vagánykodni és pimasznak lenni?



2018. márc. 13. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek..ne légy ilyen.

Először is, ne általánosítsd a lányokat/nőket. Nem ugyanolyanok, nem ugyanarra vágynak.. Mindenki más, nincs két ugyanolyan személy.

Ez pedig Tőled függ...de ajánlatosabb ha saját magadat adod, nem pedig egy "maszk" mögé bújsz. Kérdezd meg magadtól..ez Te lennél? Szoli, kondi..stb..? Ez az amit akarsz? Ez az amire vágysz? Mások miatt ne add fel azt aki Te vagy..nem szabad, mert el fogsz veszni.

Ha Neked azok a lányok kellenek akiknek ezek jönnek be...akkor úgysem tud Téged senki meggyőzni a dolgok ellenkezőjéről.

2018. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
na nekem az ilyenek pont nem jönnek be
2018. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ha valakinek be is jon, annak is csak az, aki termeszetesen csinalja, nem ugy h kitesz egy gyik-es kerdest es akkor matol eldonti, hogy o rosszfiu lesz.
2018. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 dettó, nekem sem...
2018. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként az ilyenek pont, hogy a r!bancoknak jönnek be :D

Ne légy ilyen..

2018. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

1. A menő rohadtul nem egyenlő azzal, hogy valaki “rosszfius”

2. Nekem meg pont ez a típus nem jon be, ahogy meg sok más lánynak. Arról nem tehetek pl en, hogy a környezetedben csak ilyen lányok vannak.

2018. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a jófiúk tetszenek:édes mosoly, kedvesség, udvariasság, okosság, hozzá egy átlag/jó kinézet, és kész vagyok.:D
2018. márc. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nem az ilyen fiúk jönnek be a normális lányoknam.Az ilyen hapik a az olyan lányoknak jönnek be akik csak a látszatra mennek.A normális lányok szeretik ha tőrödnek velük,kedvesek velük és őszinték hozzájuk.Ha egy fiú szolizik az nekem kicsit "meleg" beütésű de nem akarok félreértést nincs bajom a melegekkel.Pimaszak lenni a tinik szoktak.Szóval ha egy lány pimasz pasit akar akkor még mindig tini.A kondizást meg csinálja az akinek van kedve hozzá.Nem kell kigyúrni a fiúnak magát.De viszont ne hanyagolja a testét.Leszarni meg csak az idiótákat kell nem várja el egyik lány se a fiútól hogy szarjon le mindent.

Nem kell menőnek lenned.Aki beléd szeret majd annak több leszel mint egy kis vagány leszarom a világot gyerek.:) ;)

2018. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Igen ilyennek kell lenned, HA neked is azok az egyszál vékony, virító fehér fogú, kihipózott hajú csajok jönnek be, egyszóval azok, akiket ma "tökéletesnek" neveznek.

Személy szerint nem tartozom a "tökéletesbe" általában egy fiún a műveltségét nézem és engem a műveltséggel lehet lenyűgözni, nem pedig a kockahassal. És mellesleg olyan fiút keresek aki nem azért szeret, mert izmosvagyok vagy valami, hamen a személységem tetszik meg neki.

2018. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert menó falyin ... Velem is ez van hogy abba a fiú a szerettem bele !
2018. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!