Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megírjam még ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megírjam még ezt neki, vagy saját magamat alázom meg?

Figyelt kérdés

Igen, ezzel a témával kapcsolatban írtam már ki kérdést, de megint tanácstalan vagyok.


A történet röviden annyi, hogy van egy nyolcadikos srác , én hetedikes lány vagyok (mindketten 14 évesek, fél év a különbség ), egy éve majdnem összejöttünk, az ő kezdeményezéséből aztán mégsem, visszautasítottam, ezután megbántott eléggé meg nem szállt le rólam, én nem hagytam őt bocsánatot kérni, tehát bonyolult.

Egyébként nem tipikus helyes srác, de udvarias, romantikus és megbecsülne. Azòta nem is beszéltünk,egy héttel ezelőttig, amikor is sok sikert kívántam neki a pròbavizsgákra. Vissza is írt, de semmi több, én meg eközben eléggé beleszerettem. Rendszeresen látjuk egymást,mindig zavarban vagyok a közelében, észre is vette szerintem. Tegnap végül írtam neki, érdeklődtem, a köszönésre válaszolt, tovább nem, így én sem írtam többet. Ma reggel is összefutottunk, de mivel elegem volt a kezdeményezésből, nem köszöntem rá elsőnek, hát ő sem. Persze folyamatosan néz meg szereztünk is tegnap.


A legjobb barátnőm szerint hagynom kéne, mert jobbat érdemlek (biztos,hogy nem csak féltékeny), de nem tudok tisztán látni. Állandóan ő jár a fejemben, nehezen állom meg,hogy ne írjak neki újra, elobem meg, mikor esély lenne, elmegy a bátorságom. Pedig rengeteg lehetőség lett volna, a véletlenekben pedig nem hiszek.


Arra gondoltam, írok neki utoljára, hogy: Nem kell válaszolnod az üzenetemre, de akkor legalább annyit mondj, hogy hagyjam az egészet és ne reménykedjek.


Ebből csak levágná a helyzetet...

Nekem nagyon hiányzik, megbántam,hogy visszautasítottam egy éve, és biztos vagyok benne,hogy lenne esélyem nála. Ezért is nem értem,miért nem válaszolt.


Légyszi a korom miatt ne bántsatok, amúgy nem volt még barátom.


Szerintetek írjak?

Jó lenne minél több véleményt olvasni, korral és nemmel is :)

Előre is köszönöm!



2018. márc. 13. 18:10
 1/9 A kérdező kommentje:
*szemeztünk, *élőben
2018. márc. 13. 18:12
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Ne, ne írd meg.

Egyrészt, mert 7.-es vagy és semmit nem tudnál kezdeni egy párkapcsolattal,másrészt mert visszataszító,ha egy lány így teper egy srác után.

2018. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mádár0218 ***** válasza:

Szerintem, ezt személyesen kéne megbeszélned vele, ahol látja a gesztusokból, hogy igazat beszélsz.


Köszönj neki, hívd félre és mond meg neki, hogy bocsi, hogy elutasítottalak, és most viszont beléd szerettem, vagy valami ilyesmi.


Miért undorító, ha egy lány megy egy fiú után

2018. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 nem is esznek, lehet, hogy tök sokáig együtt lennénk, ja,és nem is akarok teperni utána, ezért kérdeztem itt, de köszi a választ.

#3 egyelőre marad a szemezés, de valószínűleg ha nem történik semmi, megfogadni a tanácsodat, köszönöm neked is :)

2018. márc. 13. 22:48
 5/9 Mádár0218 ***** válasza:
Nem tesz semmit :)
2018. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
10%

Bullshit.


Teljesen normális ha 13 évesen nemet mondtál ahogy az is, hogy 1 évre rá meg szeretnéd.

Ahogy reagáltál neki az is normális -a normálist úgy értem, hogy életkorodnak megfelelő és nem úgy, hogy jó / követendő- sőt az is amit írni akartál. DE! És ez egy rohadt nagy de!


Ez bizony bullshit. Méghozzá nem is kicsi. Ő is 14 éves, pont ugyanannyira van képben az érzelmeivel, más emberek érzelmeivel mint te: semennyire. -> Jó esélyjel NEM tudja, hogy mit akarsz, legjobb esetben is reméli.

Ezt a ha ő nem köszön akkor én se mert hát ő a fiú marhaságot felejtsd el. Ha szeretnél vele beszélni akkor szólj hozzá, ebben nincs semmi "visszataszító" [WTF 1.?!].

Ha nem mersz beszélni vele akkor írj neki de ne ezt a passzív-agresszív hülyeséget. Értem én, hogy kínos, zavarba ejtő lenne leírni azt amit gondolsz, nem tudod kifejezni stb DE a beszélgetésnek pont ez a lényege.

Szimplán mondd el neki, hogy miért nem köszöntél, miért nem írtál stb stb. Na meg azt, hogy bánod, hogy elutasítottad.


Nyilván ez "kínos", nyilván ott fogod nézni, hogy "látta de akkor miért nem ír?!" és hasonlók de ez bőven jobb mint befejezetlenül hagyni. Ha nem jön össze akkor letudod zárni, ha sikerül akkor meg pláne jó nem?


26F

2018. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 ez a legnagyobb gond, hogy írok neki, aztán másnap nem is köszönök. Teljesen ellent mondok magamnak.


Igen, nagyrészt az a nem az éretlenségem miatt is volt, jó-jó, azóta egy év telt el, de sokkal másképp látom a dolgokat.


A fiún is ezt látom, amit leírtál, hogy nem mer tenni semmit, főleg azok után is, hogy a bunkó volt barátnőim tavaly a veszekedésünk után folyamatosan megalázták (nézett és állandóan durván beszóltak neki), de látja, hogy nincs ez a "veszély" újra.


De nyomulni se akarok, tavaly ő ezt tette, ebből lettek a gondok, és tartunk ott, ahol.


Megmondani, ha arra kerül sor, mindenképpen személyesen szeretném a reakciói miatt.


Ma megpróbálok úgy viselkedni, hogy egyértelműen látszódjon, mit érzek (persze bizonyos határokon belül :"D), és ha most se lesz semmi, jobban a kezembe kell vennem az irányítást.


Köszönöm szépen mindenki válaszát, ha érdekel, írok majd, hogy mi lett a vége. :)

Drukkoljatok :S

2018. márc. 14. 05:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Eléggé bonyolult a szitu..Le lehetne egyszerüsíteni. HA akar téged a csávó,és ha te is őt akkor megkellene beszélnetek ha lehet 4 szem közt..Amugy is az ilyen veszekedéses visszautasításos-haragos szitukat jobb megbeszélni mint meg írni.. Az írásban az van hogy azt írhattok amit akartok,viszont élőben azért ha okos vagy akkor ki veszed a beszédjéből-viselkedésből hogy mitovább.. 20F
2018. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már eldöntotted,hogy tapadni fogsz,minek teszel fel kérdést?

Hogy kapj egy kis megerősítest hogy huuuu,de jól csinálod??

2018. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!