Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magam mellé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magam mellé egy aranyos duci lányt? 17f

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Miert fontos hogy duci legyen?

Talan pont ezert, egy konkret reteget celozol meg,es lehet ,hogy a duci lanyok meg pont nem teged keresnek.

Ha a szexualis vonzalom miatt akarsz duci lanyt az megint mas kerdes.

2018. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Csak feltételezem hogy miért nem tudom ki vagy ezért ha megbántanálak vele ne vedd komolyan köszi :)

Szóval és tettel lehet hogy azért:

Mert otthon vagy és nem jársz ismerkedni.

Mert nem szólítod meg a lányokat.

Mert lehet olyan a személyisége ami nem tetszik neked vagy nem tudom.

Mert mindig elutasítanak.

Mert bonyolult személyiség vagy és kevés hozzád hasonló duci lány van.

Szinte bármi lehet az oka annak hogy nem találsz senkit de ha próbálkozol akkor lehet hogy egyszer lehet az holnap vagy egy hét múlva vagy akár most de egyszer meglesz az a duci lány akivel te ismerkedni szeretnél és összejön vele a dolog szorítok neked :D

2018. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 October15 ***** válasza:
92%

Mert leakarnak fogyni! :D

Uh most, hogy így mondod tegnapi előadáson volt egy highly recommended molett lányka.. :P


Lányok akiket érint a kérdés: Nyilván ettől függően ha nem érzitek jól magatokat akkor tessék változtatni. De mint a példa is mutatja igény azért akad rá.


26F

2018. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
12%

1. Az aranyos jelzo kb senkire nem illik, csak aki kemenyen megjatssza magat, vagy aki iszonyatosan felenk es naiv egyben. Igy nem ertem, miert keres barki is aranyos part, ez szerintem pedofilia vagy uralkodni valas, de nem a te esetedben, igy fogalomzavarban szenvedsz. Aranyos ember nem letezik.

2. A ducikra buksz? Netan nem az van a hatterben, hogy kover vagy, es felsz sportos, egeszseges kinezetu nonemuekkel szobaallni? Ha tenyleg a ducikra buksz, akkor semmi problema, de nezz magadba egy kicsit

2018. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 October15 ***** válasza:
100%

4.: Talán nem az van, hogy IRL nem tudsz mit kezdeni magaddal ezért 14 évesen a GYK-n mondod meg a frankót? :D

Talán nem az van, hogy azért nincsenek aranyos emberek mert pont ekkora proli vagy IRL is és ezért elküldenek a büdös francba?

Ami a másodikat illeti: Könyörgöm.. ne a megfelelési kényszeredből indulj már ki.. nyilván ha státuszszimbólumnak -rajoskodás a többi proli között- nézed a nőket/lányokat akkor indokolt a "normális" testalkat elvégre nyilván az a népszerűbb. De ha az elemi idiotizmust kihagyjuk a képből akkor az marad, hogy olyan csajra kell hajtania akit vonzónak talál és kedveli. Ha momentán ezek a duci és aranyos lányok akkor azzal mi a probléma? Legalább több "normális" marad neked.. úgy értem több marad aki elküld a rákba. :D


26F

2018. márc. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
77%
szia én az vagyok van kedved ismerkedni?:):):)
2018. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
77%
Szia :) Én is duci vagyok, sokan mondják, hogy aranyos is... Szóval ha van kedved ismerkedni, írj!:)
2018. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy eleg jokepu es/vagy rossz a dumad.
2018. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Négyes te valamilyen mentális betegségben szenvedhetsz...nincsenek aranyos emberek miért is? Csak mert te azt mondod

És igazából mivel indoklod meg ezt az igen intelligens hozzászólásodat?

Úgy érzem neked nem épp a szociális és empatikus készségeid a legerősebbek

Kíváncsi vagyok hogy milyen "aranyos" ember törhette össze a szíved hogy ez a véleményed

Mert ez elég keserű szöveg..

Egyébként meg szerintem rengeteg lány van

És biztos jönni fog az akinek kell és akkor amikor kell

Én ebben hiszek

2018. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok duci lány van! Én is az vagyok!

De ez attól is függ, hogy te kit tartasz ducinak...

van olyan, aki a 60 kg-s lányra már azt mondja, hogy duci (vagy ha nagy paraszt az illető, akkor azt, hogy kövér)

De vannak olyanok is akik 120 kg körül is még a duci szóval írják le magukat.

Azért van különbség, ezt te is érzékeled :)


Én 90 kg körül mozgok... plusz mínusz 1-2 kg... mikor milyen...

Ha van kedved írj!


18L

2018. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!