Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem mertem oda menni hozzá,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mertem oda menni hozzá, vagy tényleg nagyon lusta vagyok?

Figyelt kérdés

Láttam egy lányt a metrón, aki gyönyörű volt és ahw, de ilyenkor most menjek oda hozzá, ha tetszik valaki akkor azzal egyből fel kell szedni meg minden, mondjuk nem tagadom jó lett volna megismerni, de mikor mást lányt látok így akkor csak, jó volt látni egy szép lányt. Szóval leszállt előbb mint ami előtt én szálltam volna, és így gondolkoztam, hogy most szálljak le és menjek utána és kérdezzem meg stb. Aztán becsukódott az ajtó és már csak bánkódtam... De én nem értem, félelmet nem éreztem magamba vagy gátlást, hogy ne merjek odamenni, ennyire lusta lennék, hogy még akár életem szerelmét is hagynám elmenni, nehogy egy másik metrót várjak, vagy tényleg féltem?


A másik meg, hogy van egy 9.-es lány a sulimban aki nagyon jól nézz ki és iszonyatosan tetszik, múltkor a villamoson nagyon sok szabad hely volt én felszálltam oda mentem az ajtóhoz és neki dőltem a csaj az egyik barátnőjével meg valami palijával (haverom ismeri a lányt és azt mondta, hogy azzal csak flegmázik, szóval hogy nem hiszem, hogy érezz iránta valamit) és a másik ajtótól át jött és megállt mellettem, aztán ott puszilgatta a csávója. Ma tesin csomószor ránéztem meg én is rá, de próbáltam kerülni a szemkontaktust csak arra voltam kíváncsi, hogy engem néz-e. Őt, hogy tudnám megismerni vagy kezdeményezni ilyesmi? Amúgy a srác aki puszilgatta az is egy ilyen nyomorék volt...



2018. márc. 14. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem oda kellene menned hozzá mert különben nem igazán fog történni semmi...


Másik csajnál pedig ha tudod a nevét vagy ügyes fb-kommandós vagy akkor keresd meg és jelöld be vagy instán kövesd be, ha esetleg nem mersz odamenni...


18F

2018. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lesz csak kéne vlmi új profilkép
2018. márc. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!