Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy szedtétek fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szedtétek fel a barátnőtöket, milyen viselkedéssel, szöveggel?

Figyelt kérdés
Mennyire beszélgetettek más lányokkal?
2018. márc. 15. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy még elég érett, ha szerinted egy előre begyakorolt szöveggel fogsz magadnak párkapcsolatot találni.
2018. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egy begyakorolttal fogok, de nekem nincs az a "jó" dumám, amivel megtudnűm ynerni a lányokat, nem tudom mit kellenne csinálnom, hogyan kéne viselkednem...
2018. márc. 15. 15:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Visszahúzódóbb típús vagyok és nehezen szólítom meg őket, bulizni sem járok..egyaszóval nem tudom, hogyan kéen barátnőt szereznem :/
2018. márc. 15. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg visszahúzódó lány vagyok. Hidd el, nem "jó duma" kell, hanem őszinte, nyílt érdeklődés.
2018. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs egy általános recept a lányokhoz, mindenkit más fog meg, nincs olyan, hogy a lányoknak más jön be. Nem ismersz minden lányt, úgyhogy ne általánosíts!:)

21/F

2018. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos igaz csak 1 lánynál próbálkoztam, amiből nem lehet semmit levonni ezt tudom, de hiába érdeklődök utánna, figyelem minden kérését, vagyok vele udvarias nem tud rám úgy gondolni, mint párjelölt. Nemsokára egyetemre megyek ugyan, ahol tisztalappal fogok indulni, viszont egy baj van vele, hogy olyan szakra, ahol nem nagyon van lány, így azt gondolom, hogy talán majd az egyetemi eseményeken/bulikon próbálok meg majd csajozni, viszont az én meglátásom az, hogy ha talán nem mindig ugrok majd a lány szavára vagy nem leszek vele mindig kedves (ez nem azt jelenti, hogy bunkó leszek hanem inkább közömbös), hanem csak néha-néha egy egy olyan dologt csinálok/mondok több esélyem lehet. Nem nézek ki valami túl jól (sőőt), igen közömbös ember vagyok. Mások azt gondolják rólam, hogy nincsennek céljaim valamint, hoyg egésznap otthon ülök és nem csinálok semmit (ez részben igaz, már az a részem, hogy itthon ülök, de céljaim igenis vannak, csak mivel nincs olyan ember akivel járnék bulizni, ezért nem is szoktam. (Már mondta rám egy lány többször is viccből (habár nekem ez annyira nem volt vicces), hogy b*zi , mert az olyan aranyos szó (??wtf) valamint azt is, hoghy nincs életem...) Mit gondoltok erről, hogyan és mit kelenne változatnom? Nem vagyok meleg, én is ugyanúgy megnézem a lányokat és egyszerűen borzongok, hogy fiúval csinálnám. Talán azért is alakulhatott ki nálam ilyen személyiség, mert általánosban sokat szekáltak főleg mivel könnyen felkapom a vizet bármin és nem avygok az a nyugodt ternmészetű ember úgy alapból se...
2018. márc. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!