Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúknak bejönnek a magas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak bejönnek a magas lányok?

Figyelt kérdés
Én 175 cm magas vagyok, viszont egyszer egy barátom aztmondta, hogy ezèrt nem tetszek senkinek, mert magas vagyok, igaz ez?

2018. márc. 16. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiú szereti a magas lányokat, a hosszú láb nagyon szép tud lenni. Szóval én nem ebben keresném a probléma gyökerét.
2018. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 October15 ***** válasza:
65%

Mert a "barátod" megkérdezett mindenkit? :D

Nyilván nem igaz, van akinek tetszik, van akinek nem meg olyan is akit pont nem ez fog érdekelni.


26F

2018. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az milyen barátod ,lány , társad ismerősöd ? Esetleg kéretlen kritikusod ? Nekem főleg ők tetszenek , 188cm .
2018. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ez ember függő, nálam például csak előny ha a lány magas mivel én is az vagyok.
2018. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem ha nagyjából egymagas velem, azt se szeretem ha kisebb azt se ha nagyobb, én is pont 175 cm vagyok jelenleg

16F

2018. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a magas lányok jönnek be ;)
2018. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En kb 170cm vagyok igy 17 evesen, de a magassag nalam nem szamit( na jo azert egy 220cm magas csajjal se jonnek ossze, se egy 130centissel, de normalis keretek kozt maradva m1 a magasag)

Nekem pl most pont egy ilyesmi magas lany tetszik mint te, lehet pont te vagy az :o :D

Aki a magassagod miatt nem jonne ossze veled, az meg is erdemli.

2018. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem speciel nem igazán.. nem itélek az alapján,de a 190-195cm csajok hát hogy is mondjam :D :D :D :D kellemetlenül érezném magam a 175 centimmel :D :D :D :D
2018. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen magas vagyok pont, és nagyon sokaknak tetszik. Ez egyébként nem is olyan extrém magasság, amivel gond lenne fiút találni.

Nekem mindig azt mondják, hogy milyen szép magas vagyok, és milyen szép, hogy hosszú vékony lábaim vannak.

Nekem egyébként lányok is szokták mondani, hogy szeretnének ilyen magasak lenni.

2018. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem csak a nálam alacsonyabb lányok tetszenek, de ez szerintem ember függő.
2018. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!