Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ronda vagyok, akkor hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok, akkor hogyan szerezhetnek baratnot?

Figyelt kérdés

Mar teljesen elegem van a folytonos visszautastasbol es sikertelensegbol. Ugy erzem, hogy teljesen felesleges akar probalkoznom is, ugyis elutasitas lesz a vege.


19F


2018. márc. 17. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nem vagy ronda, esetleg előnytelen külsejű, amin lehet változtatni. Ami fontosabb, hogy megtanuld, hogy nem fogsz mindenkinek tetszeni és 30-40 nőből mind visszautasít majd, mire a 41.-nek éppen tetszeni fogsz.
2018. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem attol, hogy rondanak vagy elonytelen kulsejunek hivom magam nem fog valtozni semmi. Egyik modon sem tetszek a lanyoknak. A kulsom nagy reszen meg csak mutetekkel tudok valtoztatni, azt viszont nem szeretnem.
2018. márc. 17. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Képet :D Tuti nem vagy csúnya, csak te hiszed azt :)
2018. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szivesen fotozgatom magam a kinezetem miatt, es nincs is kepem magamrol.
2018. márc. 17. 23:08
 5/10 October15 ***** válasza:

Személyiség? Nyilván ha nem arra találtak ki, hogy leszólíts csajokat akkor nem arra találtak ki ezen kár is szenvedni. Szimplán ne úgy állj hozzá, hogy na neked most csajoznod kell. Ha ismersz meg embereket akkor abban lányok is lesznek és valamikor csak beleakadsz valakibe akit megfog a személyiséged és mondjuk nem pattint le élből.

Nyilván ha alapvetően inkább a célirányosan csajozós típus vagy akkor ez egy jóóóóóóóóóóóó nagy kerülő meg hát lutri de ez ilyen. Ha ez nem megy akkor pedig próbálkozol aztán előbb-utóbb össze jön, nagy számok törvénye meg dolgok. Kérdés, hogy mi a rák értelme van csak azért csajozni, hogy legyen valakid.


26F

2018. márc. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szemelyiseg egyaltalan nem szamit az elejen. Ha a jo kulso nincs meg, akkor vege is az egesznek. Senki sem akar egy ronda, de kedves sraccal lenni, majd kesobb szeretkezni.


A nagy szamok torvenye egyaltalan nem garantalja azt, hogy lesz baratnom.


"A törvény azt mondja ki, hogy egy kísérletet sokszor elvégezve az eredmények átlaga egyre közelebb lesz a várható értékhez. "


Az a sok lehet akar par millio is. Es ha a varhato ertek szamomra a 0, akkor a nullahoz fog tartani.

2018. márc. 18. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem nézel ki jól - öltözködj jól. Legyen rendben a hajad, a bőröd, tested stb... Számomra sokkal többet számít az első benyomásnál hogy milyen egy fiú stílusa, mint az arca. :)

17/l

2018. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos hogy egy kis lelket ontsek beled, en sem vagyok egy ryan gosling , igazabol csak egy valami zavar a kinezetemmel kapcsolatban de az epo eleg hogy ne legyen onbizalmam, ha valami mereszet akarok negtenni ez a dolog rogton megalljt parancsol nekem viszont volt egy lany aki szerelmes volt belem es en is bele es ez a lany egyszeruen gyonyoru volt!barkit megkaphatott volna!igaz mint elotte haverok voltunk es ebbol lett szerelem!Szoval az a tanacsom hogy csak baratkozz a lanyokkal(de ugy tenleg, ne akarj tolluk semmit csak baratsagot ezaltal sokkal jobb beszelgeto tars leszel es bem fogsz gorcsolni hogy mi van ha valamit rosszul mondtam vagy hasonlo) hogy meglassak benned az ertekeket es ez altal szepnek fognak latni!en barmelyik szep lanyal eltudok hulyulni ha elotte eldontom hogy sosem jarnek vele es valoszinuleg ugy is van!aki mar tetszik azzal szemben megvalogatom a szavaimat es ez igazabol nem helyes!remelem segitettem valamit
2018. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7: De attol meg (sajnos) szamit az arcom is. Mondjuk megertem, senki nem akarna ideje nagy reszeben egy ronda arcu embert bamulni.


8: Nem akarok, es nem is fogok lanyokkal baratkozni. Mar volt benne reszem, tobbet nem fogom azt csinalni. Nincs semmi, ami miatt megerne lanyokkal baratkozni.

2018. márc. 19. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Én húsz éven keresztül próbálkoztam. Sportoltam, ápolt voltam, jól öltöztem, később jól is kerestem, és nem voltam elviselhetetlenül bunkó sem, csak éppen hátborzongatóan ronda. Egész pontosan három nőtől is megkaptam a pofámba, hogy "bocs, de csúnya vagy". 35 éves koromra, a kb. harmincadik visszautasítás után úgy döntöttem, ott rohadjon meg az összes. Ezek a "bízz magadban, az önbizalom a fontos, meg a belső értékek" hazugságok csak az átlagos külsejű férfiaknak szólnak, az igazán csúnyák senkinek sem kellenek.
2018. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!