Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy pasiba 3 éve..

Nem tudom, hogy valaha lesz-e valami köztünk mert nem lép csak bámulni tud, meg a jeleit adni nekem..

De én teljesen ki vagyok készülve. Az életem sajnos alapból sem volt soha a legjobb..Sőt..

Úgy érzem, hogy nem bírom a magányt!

Nem bírom ezt a sok rosszat!

Pánikbeteg vagyok, depressziós..

Már egyszerűen nem tudom mi lenne a jó megoldás?

Hogy lépjek túl rajta, ha nem tudok? Annyira szeretem mint még soha senkit.

Ez egész életemben így lesz majd?

Mikor jön el akkor végre az a valaki akinek én is kellek? De az a baj, hogy egyszerűen félek megsem szeretnék mást..

Mi lesz így velem? Mi lesz az életemmel?

Ne haragudjatok, most biztos sokan azon gondolkoztok minek írtam ezt ide le, de tudjátok ki kell adnom magamból és reménykedem hátha tud valaki segíteni, tanácsot adni nekem..

Nem tudom mihez kezdjek?

Teljesen belebetegszem ebbe..Az egész életembe.



2018. márc. 19. 04:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ha félreértettem, de az jött le, h nemigen beszélgettetek még. Tehát a személyiségét annyira nem ismered, az mély beszélgetésekben mutatja meg magát. Plátói szerelem lehet ez, vágysz az érzésre, de közben tönkretesz. Szerintem próbáld meg racionálisan végiggondolni, h mennyire ismered, számba venni a jó és rossz tulajdonságait- de nem azt, amit te belegondolsz, h milyen lehet, csak az igazat. Hobbi, környezetváltozás, új ismerősök, barátok is sokat segíthetnek.
2018. márc. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért mem kezdeményezel te?
2018. márc. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kivetíted rá,azokat az érzéseket amiket hiányolsz,és tualjdonképpen sóvárogsz,szeretet/törődés után. Ezek amiket leírtál-komoly dolgok,nem szabad hagyni őket kezeletlenül. Ha nem is tudsz a szüleiddel beszélgetni,az iskolában biztosan van pszihológus. Én is ilyesmi tini voltam. Ne pazarold el a fiatalságodat. 😚
2018. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De beszéltünk már sokat.. Ez egy nagyon hosszú történet. Nagyon szeretem őt, de félek, hogy mégis csalódok hiába látom, hogy érdeklem. Egyébként 19 éves vagyok és már nem járok iskolába.
2018. márc. 20. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor is legalább beszélj ezekről egy idősebb barátnővel vagy ismerőssel.Sokkal.jobb lesz ha beszélsz ezekről a negatív érzésekrőlm A sráccal meg ha beszélsz,szerintem azért finoman utalhatsz rá,hogy mi a szitu. Miért veszítenéd el ez miatt? Ha igen,akkor ennyit is ért,ami fáj,de még 3 évet önsanyargatással tölteni miatta nem jó. Hidd el,késöbb az ember nem ilyen félve kezeli ezeket a dolgokat már. Meg amúgy is,örüljön,hogy szereti valaki. ;)
2018. márc. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!