Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzem meg, segìtené...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg, segìtenétek?

Figyelt kérdés
Szóval, nemrégen szakìtottam de egyéb okok miatt sikerült hamar túllépnem. Randizgattan beszélgettem lànyokkal de vagy a magassàgom hijjan vagy egyszerūen csak nem jöttek be annyira a lànyok akikkel beszéltem. Egy egy evvel idõsebb lánnyal kezdtem el beszélgetni, alig irt vissza nekem face de sikerul egy randit osszehozni. Jol erezte magat sose volt csendd o is en is beszeltem ahova mentunk az tetszett neki nemvolt meg ott, raadasul meglepetes volt, de vegig mosolygott, lattam, hogy jol erzi magat. Hazafele elkoszonesnel mondtam hogy remelem legkozelebb jobb ido lesz mire azt felelte o is remeli, majd folytattam viccesen "mar ha lesz kovetkezo" erre mosolyogva mondta, hogy miert ne lenne?! Elvaltumk, gondoltam a tobbit facen beszeljhk meg. Nos ez az...o vegzos en meg nem ezt tudni kell tudom tudom sok a dolog olyankor nade alig tudunk egy ket mondatmal egy map beszelni..nemtudom mit csinaljak persze .indig mondja miert nincs fent meg ilyenek sajnos a telefonszama meg nincsen meg.. Szoval nagyon bejon vegre o legalabb bejon es, szeretnel vele lenni de nemtudom ilyen helyzetbe mit tegyek... Ha van kerdes amit nem irtam itt le akkor valaszolok csak segitsetek kerlek..fontos lenne.

2018. márc. 19. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat... nemsokara veget er neki az iskola, es rengeteg szabadideje lesz. Egyebkent nyilvan tetszel neki, a kovetkezo randin mehet a csok, es minden jo
2018. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha már randiztál vele, tehát már egyszer beleegyezett a randiba a lány, akkor meg valamit nagyon eltolhattál a randin, csak nem akart megsérteni vele. Azóta nyilván egyáltalán nem kíváncsi rád, és a háta közepére se kívánna még egy randit veled.
2018. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tovabra is ritkan ir vissza nagyon de lebeszeltunk most meg egy randit es siman mondta hogy persze menjunk (csak meg idopont nincs)
2018. máj. 6. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!