Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még n volt fiúm de mindenkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még n volt fiúm de mindenkinek körülöttem 10 év felett van. Mit tegyek, ne csak barátként tekeintsenek rám a fiúk?

Figyelt kérdés

Külső:Hosszú hajam van szeműveges vagyok, picit pattanásod,se bek dundi se nem deszka, nafy fenék.

Belső:fius lány vagyok,nézni szeretem a focit de játszani nem 😂 , sokat viccelődök de ha muszály komoly is lehetek



2018. márc. 21. 18:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és védelnező tipus vagyok, ha kell a suli "rossz fiú"-jának is be szólok
2018. márc. 21. 18:41
 2/12 A kérdező kommentje:
13L
2018. márc. 21. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát én fiú szemmel, azt mondanám, hogy sok mindent nem tudsz tenni, én azt mondom nem kell megváltozni, azért mert 13 évesen njncs barátod, majd lesz 5 év múlva olyan aki szereti aki vagy és nem kell érte változni és akiknek most van kapcsolatuk azoknak nem lesz 90%-ban ennyi idősen nem szerelmek vannak hanem fellangolások és az kimúllik főleg ha a fiú vagy lány találkozik mással aki jobban megfogja, mert ennyi idősen ismerkednek nagyon sokat.
2018. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
13 évesen ne is legyen fiúd, gyerek vagy még. OK, ilyen kis semmit se jelentő izé lehetne, de nehogy már gond legyen, hogy vannak 13 éves szinglik :O
2018. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy gond lenne csak nm tudom mi bajom lehet
2018. márc. 21. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:

13 évesen azt sem tudtam, hogy mi az a szerelem, kapcsolat, nemhogy barátot szerezzek. Egyszóval semmi baj, ha nincs barátod. Majd pont akkor fog feltünni egy srác, amikor nem is számítasz rá.

Sok sikert és kitartás! ;) 16L

2018. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsika, én 16 vagyok és nincsen barátom. Nem is volt még. És? Nem is nagyon vágyok rá. Miért? Nem tudom. A környezetemben a legtöbb lánynak van, de nem érzem magamat kitaszítottnak, kívülállónak, mert tudom, hogy nem létfontosságú egy ilyen kapcsolat egy 16 évesnek (pláne egy 13-nak...). Ha elkerülsz középiskolába, ott sem lesz ciki.


Annyit lehetne még rólad tudni, hogy Budapesten, nagyvárosban, vagy vidéken laksz?

2018. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk írj rám xP
2018. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fiatalka vagy.
2018. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 timarim01 válasza:
Nincs veled semmi baj. Miért baj az, ha nem állsz be a sorba és csinálod azt, amit a többiek? Ha nincs rá idő és még kedved sincs fiúzni, akkor ne tedd. Azért tegyél valamit, mert szeretnéd, és ne azért, hogy olyan legyél, mint mások. Így is teljesen jó vagy! ♥
2018. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!