Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatal srácok (18-22)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal srácok (18-22) csak szexkapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés olyan fiúval futok össze, aki komoly kapcsolatot szeretne... A legtöbbjüket csak a szex érdekli, ami engem csak párkapcsolatban érdekel...


Hol lehet ismerkedni komoly szándékú fiúkkal?

18L



2018. márc. 21. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Talán idősebb korosztályban kéne gondolkodnod.
2018. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 nem szeretnék sokkal idősebb társat, mert túl nagy lenne a különbség az életstílusunkban. Ő már dolgozna, én pedig még az egyetemet sem kezdtem el.
2018. márc. 21. 21:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik fiú ilyen (pl. én sem). Esetleg ismerősi körben, hobbiddal kapcsolatos körökben lenne érdemes keresgetni.
2018. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én komoly kapcsolatot akarok, abban is élek a barátnőmmel, de neki ez nem nagyon felel meg sajnos nem tudom mi tévő legyek nagyon szeretem és nem szeretném őt elveszíteni. Szóval vannak olyanok akiknek nem a szex a lényeg.


F/18

2018. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

En is komolyat akarok, de mindegy kivel... Sajnos volt egy rossz kapcsolatom, most meg egy olyan lany tetszik , akinek baratja van, szoval e van..

Amugy ezekbe botlottal bele, attol meg nem lesz altalanos igazsag .

Szerintem amugy nincs konkret hely... Barhol lehet talalni normalis es kevesbe normalis sracot.

2018. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Mádár0218 ***** válasza:

Sokan vannak akik csak baszni akarnak, de vannak olyanok is méghozzá sokan akik párkapcsolatot szeretnének pl én is, de nekem is volt részem sexkapcsolatban mert ha nemet mond mindegyik lány és csak azt mondja hogy sex mi mást lehet tenni.


Iskola, pubok, internet


19/F

2018. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán majd, ha az egyetemet elkezded, ott találsz ilyen fiúkat. Én is ott tervezek párt keresni, itt már feladtam, csak én fiú vagyok.
2018. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
En speciel mindketot szeretnem egyszerre
2018. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én csak kapcsolatban tudnék bármit is elképzelni és eddig is csak így volt

21F

2018. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Már megint az általánosítás nem minden fiú ilyen köztük én sem 20/f.


Hát hol lehet ismerkedni velük akárhol csak az ilyen fiúkat a lányok nem szokták észrevenni :D

2018. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!