Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hisztiznek a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Miért hisztiznek a lányok, hogy nem találnak normális pasit, amikor a rendes fiúkat offolják? (saját bőrömön tapasztalom) 17/f

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Néző pont kérdése, egyén függő hogy kinek mi számít "normálisnak". Gondolom mások az igénye mindenkinek.

Én még nem találkoztam olyannal aki normális is lett volna, és érdeklődött is volna irántam.

17/L

2018. márc. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért hisztiznek a pasik, hogy nem találnak normális nőt, amikor a rendes lányokat offolják?
2018. márc. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ők sem szeretik a hisztit...
2018. márc. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Libers Pertz válasza:
Ez milyen érdekes, hogy ennyi idősen ugyan ezen rágódtunk a haverokkal a középsuliban... Aztán elkezdtünk konditerembe járni és érdekes módon minden második héten másik csajjal voltunk.
2018. márc. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 ez a lényeg, legyél kigyúrt, macsó, izomagy és rögtön jönnek a csajok.

A mai világban egy normál testalkatúnak már esélye sincs...

2018. márc. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Libers Pertz válasza:
#5 a tinikapcsolatok terén úgy néz ki ez a helyzet, igen. Nyilván így 12 évvel később már nem látszik, hogy valaha kondiba jártam volna, de nem is hiányzik. Meg férfiasodtunk ahogy felnőttünk és így 30 tájt már a mackósabb puhos hasú forma a menőbb. Mondjuk már nem is kell tetszelegni, mert akivel az életem összekötöttem annak nyilván úgy vagyok jó ahogy vagyok. Amiről szó volt az a 17 éves srác panasza.
2018. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 nem ez jött ki a szövegemből, bocs, de a 17 éves kérdező problémájára akartam azzal rávilágítani, hogyha gyúr, kevesebb hisztiző csajt kell majd hallgatnia. Én sem vagyok már tini, de a környezetemben gyakran hallgatnom kell a nyavalygásokat, ami sajnos a mai tini csajok velejárója.
2018. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem #2 és #4 jól mondta. Az a felhasználó neved, hogy Dundus!!! Adni kéne a külsőre és nem nyavalyogni, hogy nincs senkid főleg nem 17 évesen. Tenni kéne azért, hogy legyen valakid például ha felállnál a gép elől, és elmennél valahova és személyesen ismerkednél, nem privátokra várva.
2018. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mert valamilyen szempontból önbizalomhiányosak és úgy érzik, hogy nem érdemlik meg. Viszont nem szabad megsajnálni őket ezért.
2018. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
8as.Attól még, hogy ez a neve, nem biztos, hogy dundi.Egy ismerősnek konkrétan az a szűk baráti körben a neve, hogy kövér. :D De amúgy pont, hogy nem az...
2018. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!